2737
2739
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221066 بازدید | 743 پست
میگه من با تو بدبخت میشم تو به درد من نمیخوری مامانم گفته این پسره خانوادش با ما فرق میکنه بعدا ا ...

شما که ۱۱ سال باهم بودی خودت باید بدونی اون واقعا همونجوره ک گفته خانوادش همونجوره یا نه شاید بخاطر شرایط شماگفته دیده ک نمیتونی ومادرت مریضه و شرایط پولداری نداری ولت کرده شاید ۱۱ سال عاشقت بوده ولی الان عقلش بزرگ شده و فهمیده دنیا چیه وکی ب کیه 

فقط ی چیو خوب میدونم که اگه ادم کسیو بخواد تحت هیچ شرایطی ولش نمیکنه 

واگه رفت هم باید بگی ب درک ک رفت چون خرد میشی اگه ب پاش بشینی میدونم ک سخته و تمام زندگیت خاطرات اونه ولی زندگی ادامه داره و خدا بیدار است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

استارتر امشب بخواب صبح كه بيدار شدي به خودت بگو اين آدم لياقت منو نداشت و هر لحظه كه خواستي بش فكر كني اين حمله رو پيش خودت تكرار كن و ي مدت سعي كن نه در خونشون بري و نه سراغي ازش بگيري 

دوباره برو سركار مشغول كار بشي فراموش كردن واست واحتتر ميشه حتي اگه شده اضافه كاري هم بمون سعي كن ذهنت رو درگير كار كني يا درس بخون و دوباره امتحان ارشد بده 

شايد مشغول شدن به كار و درس كمكت كنه

واااای گرمم شد خوابمم گرفت خنده هم دارم نمیتونم بخندم دلمم نی نی مو میخواااد دلم واسش یه ذره شده 😭😭😭

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2706