2733
2734
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221066 بازدید | 743 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیگه چیکار کنم هروز کارم اینه که چند ساعت در خونشون تو ماشین بشینم

دیووونه ای دیگه همین کارارو میکنی پرو شده تو کار خودتو کردی اون باید دیگه بیاد دنبالت ن که تو بری دنبالش چند وقت نری دنبالش خودش سر و کلش پیدا میشه  ما زنا هم جنس خودمونو خوب میشناسیم نکن این کارارو

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
من رفتم دنبالش هروز رفتم دم محل کارش نیومد حتی سوار ماشین شه هرشب رفتم دم خونشون هروز پیام دادم ب ...

خدا صبرت بده ولي اكه باي كسي ميون نباشه ك بعيد ميدونم خودش مياد يكم شما صبر كن اينهمه خانوم براي شما صبر كرده ي مقدارمشما صبر كنيد ازدواج ك نكرده بخايد نااميد بشيد

2738
شاید محیط کارش یا دوستاش رو طرز فکرش تاثیر گذاشتن اگه واقعا حرفایی که در مورد خودش زده باشه درست باش ...

بخدا همه کار میکرد

محدود نبود

با دوستاش بیرون میرفت

با خانوادش میرفت

سر کار میرفت

تو لباس پوشیدن آزاد بود

هرکاری جز پسر بازی و ولگردی انجام میداد بخدا

ای بابا..مشروبم بد چیزیه‌..حالت رو میفهمم..دوس پسرخودمم مشروب درست میکرد میفروخت خاک توسرش حالا ادم ...

اعتقاد به جادو جنبل ندارم فقط دیگه ولش کردم انقد قربون صدقش رفتم فکر میکنه پسر پادشاه عربستانهههه منم دختر کبریت فروش هرچی میرسه میگه بیشخصیت

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
من رفتم دنبالش هروز رفتم دم محل کارش نیومد حتی سوار ماشین شه هرشب رفتم دم خونشون هروز پیام دادم ب ...

وااای بمیرم برات مادرررر 😢

ببخش اینو میگم این هوا برش داشته جَو محیط کار گرفتش 

تو از چشش افتادی ی مدت نرو دنبالش بزار سرش به سنگ بخوره

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706