2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از روز اولم ک مدرسه رفتم تادالان ک لیسانس تربیت بدنی گرفتم    خودمو نکشتم برا درس......نسبت بخواهرم ک ساعت ۵صبح بیداردمیشد درس میخوند نمرش همیشه ۱۹.۲۰ بود خیلی موفقترم ...ریاضی فیزیبک تجدید  میشدم    نمره هامم ۱۴...۱۲....۱۵....بود نسبت ب تمام فامیل ک زرنگ خر خون بودن خیلی موفق ترم هم در زمینه ازدواج هم کار شغل و زندگی☺

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
موفقیت فقط کار بیرون نیس ک الان خوده شما قطعا کلی هنر دارین ک باعث میشه موفق باشین

من عاشق هنر و خلاقیت چقدرررررارامش داره ولی زیادی جاه طلبم همین باعث میشه هیچ وقت از خودم راصی نباشم

موفقیت فقط کار بیرون نیس ک الان خوده شما قطعا کلی هنر دارین ک باعث میشه موفق باشین

منم درس نخوندم ۱۸ سالگی ازدواج کردم ولی بجاش هر هنری دوست داشتم دنبال کردم

نقاشی رشته ی پاستل

خیاطی

کیک پزی 

شنا

بافندگی

اگه دنیا رو دخترا اداره میکردن،هیچ جنگی وجود نداشتدنیا میشد چندتا کشور حسود؛ باهم قهرن😂

من مهندسم قبل بچه دار شدنم تو. یه شرکت خصوصی شاغل بودم الان ۳ساله کار نمیکنم و بچه دوم هم آوردم همیشه هم خودم و لعنت میکنم که چرا پزشکی نخوندم اون زمان عشق مهندسی بودم

دختر خواهرشوهرم ۱۰ سال از من کوچیکتره سیکل داره ولی موفقه مخ یه بچه پولدار و زد ازدواج کرد همش هم پز میده من خوشبختم پولدارم تازه تحصیلات منم مسخره میکنه 

یه بچه هم آورده مامانش داره بزرگش میکنه 

2740
من درس نخوندم  شوهر کردم      خانوم همکار شوهرم فوق لیسانس روانشناسی داره هیچی ...

خودش نخواسته کار کنه یا کار نبوده ؟ اخه منم رواشناسی خوندم نا امید شدم😂

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
ی دوره ارایشگری دیدم خیاطی بلدم اشپزیم عالیه کار سیاه قلممم خوبه طرح حناهای خفن میزنم طراحی لبا ...

از کدوم درآمد داری اینو بگو

کیک پزی و لواشک 😑

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚

یه دوره مربی مهد بوده  نرفته   چند ساله قراره جذب آموزش پرورش شه کار نیست  به گفته خودش همش پارتی بازی

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

انشالله  که کار خوب پیدا میکنی    اگه می تونی تا دکترا ادامه بده        انشاالله استاد دانشگاه شی

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜