2726
من ارشدمو گرفتم تو دانشگاه دولتی اما شدیدا احساس شکست میکنم هر روز هزار بار میگم غلط کردم کاش یه هنر ...

ببخشید رشتتون چیه

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

ی دوره ارایشگری دیدم

خیاطی بلدم

اشپزیم عالیه

کار سیاه قلممم خوبه

طرح حناهای خفن میزنم

طراحی لباس انجام میدم

تو زمینه روانشناسی مطالعه دارم(رشته تحصیلیم نبود) 

طالع بینی بلدم

فال قهوه بلدم

ی جیگیلی سر سوزن سنگهای شفا بخشو میشناسم

کیک پزیم عالیه

دستی بر لواشک درست کردن دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنا به اندازه ی کافی تو خونه کار میکنن نمیدونم بعضیا چطور توان کار بیرونم دارن

اگه دنیا رو دخترا اداره میکردن،هیچ جنگی وجود نداشتدنیا میشد چندتا کشور حسود؛ باهم قهرن😂
2728

من درس نخوندم  شوهر کردم      خانوم همکار شوهرم فوق لیسانس روانشناسی داره

هیچی دیگه     شغل شوهرامون  موقعیت اجتماعی مون یکیه   تازه شوهر من تحصیلاتش از شوهر اون بیشتره

من 17 سالگی ازدواج کردم اون 31 سالگی      بچه بزرگ من 13 سالشه مال اون 7 سال

جفتمونم خانه داریم

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
بهت افتخار میکنم بانوی ایران زمین❤️❤️

میخوای بدونی کی بدون درس خوندن موفق شده،، 90 درصد این ارایشگرایی ک پول پارو میکنن هم ب خودشون میزسن و..... درس نخونده آن،،،،، خیاطا اکثرن درس نخونده و..... 

2706