2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله  که کار خوب پیدا میکنی    اگه می تونی تا دکترا ادامه بده       ...

مرسی عزیزم 😍😘😘

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
من 😹😹😹👌 شوهر کردم با کسی که کنکور اون رشته ای که میخواستمو قبول شده بود

منم نامزد دکتر تور کردم😂😂😂😂😂

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2731
واقعا ایول  من حتی تاپیک زدم مخ زدن چ جوریه کسی جوابمو نداد همه مسخره کردن 😂  ولی خدایی ...

من حقیقتا با عشوه و لوندی تورش کردم بردمش لب چشمه  بعدم گفتم خدانگهدارت دیگه اون ول نمیکرد  کاری کرد که همون شب مادرش زنگ زد قرار خواستگاری گذاشت برا پنجشنبه 😹

من حقیقتا با عشوه و لوندی تورش کردم بردمش لب چشمه  بعدم گفتم خدانگهدارت دیگه اون ول نمیکر ...

یعنی مثلا چ کارایی😂😂خدا شاهده اگه بدونم چی کار باید بکنه آدم  

حالا خوشگلی خدایی؟😎 

اون چی؟ ؟ 

مگه دانشگاه پزشکی از بهداشت جدا نیست؟ کجا دیدیش؟

یعنی مثلا چ کارایی😂😂خدا شاهده اگه بدونم چی کار باید بکنه آدم   حالا خوشگلی خدایی؟😎  ا ...

اره خب خوشگل دانشکدمون من بودم 😹👌 برا کاراموزی رفتیم بیمارستان اون زمان اینترن بود قیافش خیلی معمولی و از اون مذهبیا  😹👌خندیدم نگاش کردم اونکه نگام کرد سرمو انداختم پایین اسمشو تو اینستا یافتم فالوش کردم بعدم یبار دیگه دیدمش و دیگه شماره رد و بدل شد و عملیاتمو شروع کردم  اگه کنجکاوی که تو تاپیک خودم برات عکسشو بذارم 😹

2740
منم نامزد دکتر تور کردم😂😂😂😂😂

رمز موفقیتتون چیه 😂😂

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
رمز موفقیتتون چیه 😂😂

بخدا نمیدونم خخخ

فقط خودم بودم

یه شخصیت جدی و مغروررر اما ذاتا زیاااادی مهربون

خودش ک میگه تو پاک ترین و با درک ترین دختر رو زمینی😊😐

و در آخر هم خوشگلم

بعد دیگه خودش اومد سمتم الانم جوری دوسم داره ک بهش بگم بمیر میمیره(خدانکنه البته)

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
بخدا نمیدونم خخخ فقط خودم بودم یه شخصیت جدی و مغروررر اما ذاتا زیاااادی مهربون خودش ک میگه تو پاک ...

خوشبخت باشید عزیزم 😍😍

سرکوچمون یه دختره ریز میزه آرایشگر هست اون سال گذشته مغازه خرید 400 امسال دیگه قیمتش رو خدا می‌دونه خونه خودش هم تا آرایشگاه همش ده دقیقه پیاده راهه هم به زندگیش و شوهرش میرسه هم شغل و درآمد خودش رو داره خیلی هم خون گرم و خوبه از این آرایشگر پلنگا هم  نیست خیلی ساده ولی تمیز و شیک میگرده یه 206 هم داره 

من همیشه آدم موفقی میبینمش شوهر خوب کار خوب آدم محترم تازه سی سالشه دوتا بچه هم داره ولی اونطور میگه عاشق آرایشگری بوده از 17 سالگی بعد مدرسه همش آرایشگاه زن عموش بوده و کار می‌کرده 

یه ارایشگری میشناسم فقط تو زمینه میکرو هاشور اینا کار میکنه البته نمیدونم تحصیلات داره یا نه ولی خیلی کارش حرف نداره خیلی معروفه الان بری نوبت بگیری برای یک ماهه دیگه نوبت میده بعد میکروبلیدینگ ۵۰۰ میگیره میری محل کارش چند نفر تو نوبت‌نشستن بیشتر از یک پزشک فوق تخصص درامدشه😑سنی هم نداره ۳۰ سال بیشتر نمیزنه.

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....