2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ارشدمو گرفتم تو دانشگاه دولتی اما شدیدا احساس شکست میکنم هر روز هزار بار میگم غلط کردم کاش یه هنری رو انتخاب میکردم برا زن یا پزشکی دندون پزشکی خوبه یا کار هنری هیچ کاری ارزش اینو نداره ک زن بره بیرون خونه کار کنه از صبح تا ظهر بعذ ک میاد تازه باید ب کارای خونه و بچه برسه،، تازه هیچ آرامشی هم برا بچه نیست تو خونه،، هنر خوبه 

من معتقدم به شرطی میشه درس نخوند که یه مهارت بلد باشی

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

دور اطراف ما همه....مثلا پسر خالم دیپلم ناقص رفت شد کارمن بانک قبل از داماد شدن ۱۰۰۰ت پول توجیبش نداشت چند بار اوند ازمامان من ده هزار گرفت پول بنزین موتورش...ولی الا بهترین خونه وماشینش هم از این شاسی بلنداست....یه خونه ویلایی هم تو یکی از روستاهای خوش اب وهوا دارا

من یه درس خونده ی موفقم

اگه سرمایه و پارتی و... داری میتونی بدون درسم موفق بشی

ولی اگه خودتی و خودت یکم سخته

اما هیچی نشدنی نیست

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2706