2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون توي دعواهامون پدرمادرمو نفرين ميكنه و آرزوي مرگشونو ميكنه

بعضی مردا همینن میگردن دنبال نقطه ضعف .شوهر منم همینه ولی ارزوی مرگ نمیکنه بیشعور فحش میده الانم تو قهرم 

همین که بتونی خودت باشی کافیه...😉

من وقتی از دستش عصبانیم ازش متنفر میشم 😠😁

اما دور و بدم دیدم ..با اینکه میدونستم اما نه من بروشون میآوردم نه اونا..کم کم خودشون به زبون آوردن و در آخر طلاق  گرفتن یکی بعد از ۱۸ سال ..یکی ۱۴ سال..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
2740
بعضی مردا همینن میگردن دنبال نقطه ضعف .شوهر منم همینه ولی ارزوی مرگ نمیکنه بیشعور فحش میده الانم تو ...

امروز كه از سركار اومد بااينكه همه چي خوب بود قبلش حسابي بهش بد وبيراه گفتم پدرمادرش تو راه كربلان نفرينشون كردم 

منم زندگیم خیلی خوبه امادفعه اخری باهاش بحث کردم گفت ازت بدم میاد بعدشفراموش کرد خوب شد اماکن دیگه دلم باهاش صاف نیست نمیگم تودعوانقل ونبات پخش میکنند اما نباید هرچرتی بدهن برسه ادم بگه 

حرفای دشمنت رو خوب گوش کن اون ایرادات تو رو خوب میدونه !!!!!!
الان خيلي وقته گذشته ولي دلم باهاش صاف نميشه

نمی دونم مشگلتون چیه عزیزم

ولی هیچ گره ای نیست که نشه بازش کنی

آقایون زیاد پیچیده نیستن ما خانومها با سیاست میتونیم به راه بیاریمشون؛ اونا کلی نگرن ما جزئی نگر؛ جزئیاتو رها کن از خودت شروع کن؛ 

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲
امروز كه از سركار اومد بااينكه همه چي خوب بود قبلش حسابي بهش بد وبيراه گفتم پدرمادرش تو راه كربلان ن ...

فایده نداری هرچی فحش بدی و به زبون بیاری بدتر میشه منم این سری جواب همشونو دادم قهریم باهم برگردم عقب جواب نمیدم میسپرم به خدا

همین که بتونی خودت باشی کافیه...😉
منم زندگیم خیلی خوبه امادفعه اخری باهاش بحث کردم گفت ازت بدم میاد بعدشفراموش کرد خوب شد اماکن دیگه د ...

من هميشه بهش ميگم ازت متنفرم

تازه امشب بهش گفتم روزي كه باهات خوب هستم بدون مجبورم و باور نكن 

حقيقت اينه كه نفرت از تو همه وجودمو پر كرده

فایده نداری هرچی فحش بدی و به زبون بیاری بدتر میشه منم این سری جواب همشونو دادم قهریم باهم برگردم عق ...

ولي من واقعا دلم ميخواد داغ عزيزاشو ببينه يا مادرش مث باباي من مريض بشه و رو به مرگ بشه 

اونوقت من ولش كنم برم

2706