2752
2734
عنوان

عشقولانه ها و فان هامون😌😂+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2262 بازدید | 161 پست
باید بگه  تازشم دعوای مادرشوهر و جاریم بود من اگه نمیدونستم کل عمرم بفنا بود     ...

واااای واقعا چه بحث مهمی بوده منم اگه نمیفهمیدم دق میکردم😂😂😂 البته من خواهر شوهر ندارم خداروشکر😂😂😂

ولی الان منم فضولیم گل کرد دعوای مادر شوهر و خواهر شوهرتو بفهمم😂😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
خوبه دیگ پسر غیرت نداشته باشه میشه سیب زمینی    

آخه دیگه تااین حد؟؟؟

مثلا تحصیلکردست نباید این طرز فکرش باشه خخخخ

یعنی شده از کارش میزنه همینجوری میشینه پای پی ام دادن ی وقت من نپیچم برم بیرون یک دقیقه دیر جواب بدم تعطیل میکنه پامیشه میاد همون جاهایی که بدونه میرم😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بقیش بدد اموزی داشت😊

اشکال نداره بابا هممون از این بد آموزیا داریم😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
پس چرا انقد زود حرفتو عوض کردی😂😂😂😂 استوری چی نزاشته برات؟😂😂

آخه میترسیدم بخاطر حرف من دفه دیگ استوری بذارع ، واسه همه تبریک تولد میذاره منو نذاشته

همه دنیام دخترم❤️
2731
واااای واقعا چه بحث مهمی بوده منم اگه نمیفهمیدم دق میکردم😂😂😂 البته من خواهر شوهر ندارم خداروشکر😂 ...

دعوای مادرشوهرم با جاریم بوده خیلیم جالب بود

خواهرشوهر نبود اسی جون

برای خونه دار شدنم صلوات بفرست دوست عزیز☺
آخه دیگه تااین حد؟؟؟ مثلا تحصیلکردست نباید این طرز فکرش باشه خخخخ یعنی شده از کارش میزنه همینجوری ...

انشالله همیشه همینطور براش مهم باشی     

پشت هر دختر قوی و مستقل یه دختر کوچولوی شکسته هست ک مجبور شده یادبگیره  چطور دوباره روی پاهاش وایسته و ب هیچکس تکیه نکنه                      
مرسی از دعای قشنگت.توام خوشبخت باشی😘

فدا مدا   

پشت هر دختر قوی و مستقل یه دختر کوچولوی شکسته هست ک مجبور شده یادبگیره  چطور دوباره روی پاهاش وایسته و ب هیچکس تکیه نکنه                      
2706