2733
2739
عنوان

عشقولانه ها و فان هامون😌😂+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2262 بازدید | 161 پست
نخود خورونه مثل برره ای ها     خبرای خونه مادرشو بهم میخواس بگه ک یکم اذیت میکرد

ای کلک😂😂😂😂😂😂

از دست عروسا😂😂😂😂

خوبه بازم شوهرت میاد بهت میگه😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بابای منم برام میگیره ولی قایمشون میکنه هر هشت ساعت یه تیکشو بهم میده که فقط ازحال نرم😂

پس بجای خون لواشک تو رگ هاته    

پشت هر دختر قوی و مستقل یه دختر کوچولوی شکسته هست ک مجبور شده یادبگیره  چطور دوباره روی پاهاش وایسته و ب هیچکس تکیه نکنه                      
چتای باحالمون حداقل ی نکته ی منشوری داره توش بذارم میریزین سرم☝🏻

نه بابا همه از خود و پایه هستن بزار راحت باش😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2742
2740
سرویسمون کرده بخدا😂😂😂

خوبه دیگ پسر غیرت نداشته باشه میشه سیب زمینی  

پشت هر دختر قوی و مستقل یه دختر کوچولوی شکسته هست ک مجبور شده یادبگیره  چطور دوباره روی پاهاش وایسته و ب هیچکس تکیه نکنه                      
ای کلک😂😂😂😂😂😂 از دست عروسا😂😂😂😂 خوبه بازم شوهرت میاد بهت میگه😂😂

باید بگه

تازشم دعوای مادرشوهر و جاریم بود من اگه نمیدونستم کل عمرم بفنا بود     

برای خونه دار شدنم صلوات بفرست دوست عزیز☺
اصلنم شوخی نکردم😂😒

پس چرا انقد زود حرفتو عوض کردی😂😂😂😂

استوری چی نزاشته برات؟😂😂

اره فک کنم.چون دور از چشم بابام یه عالمه از لواشکای بانو۷۵رو هم سفارش دادم قایمکی😂😂😂

من ی شب انقد لواشک خورده بودم نصفه شبی بیدار شدم فکر میکردم سقف هر لحظه داره میاد پایین  

2706