2737
2739
عنوان

عشقولانه ها و فان هامون😌😂+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2262 بازدید | 161 پست

وای که این مردا همه زندگیشون یه طرف شکمشون یه طرف😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
آخه میترسیدم بخاطر حرف من دفه دیگ استوری بذارع ، واسه همه تبریک تولد میذاره منو نذاشته

منم نامزدم زیاد اهل استوری گذاشتن نبود اما من دو سه روز یه بار یه چیز عاشقانه براش میزاشتم الان عادت کرده اونم میزاره😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیییزم😂😂😂همش لیست خرید و سفارشع😂😂😂

2728
اصلا تو بهشت لباشک نباشه من نمییییرم😂😂😂

خیلی خوب بود😂😂😂😂

ن بابا سینگل ب گورم هنو...فعلا ک دارم مقاومت میکنم در مقابل مامانم    

چندسالته مگه😂😂😂

مخصوصا شوهرمن😅

اره از چتتون و حرفاش مشخصه چقد شکمو هس😂😂😂

2738
چندسالته مگه😂😂😂

21  

پشت هر دختر قوی و مستقل یه دختر کوچولوی شکسته هست ک مجبور شده یادبگیره  چطور دوباره روی پاهاش وایسته و ب هیچکس تکیه نکنه                      
21    

خب پس هنوز خیلی جا داری😂😂😂

خب پس هنوز خیلی جا داری😂😂😂

اری    

پشت هر دختر قوی و مستقل یه دختر کوچولوی شکسته هست ک مجبور شده یادبگیره  چطور دوباره روی پاهاش وایسته و ب هیچکس تکیه نکنه                      
اصلا اهل محبت زبونی نیستم بیچاره همیشه میگه فقط بخند بهم محبت کن تو بهم محبت نکنی کی بکنه و ...ولی م ...

😐😐😐

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️