2726
عنوان

عشقولانه ها و فان هامون😌😂+عکس

2262 بازدید | 161 پست

این تاپیک صرفا جنبه سرگرمی داره که یکم از بحثای ناراحت کننده دور بشیم عشقاااا😍😘

بیاین یه تیکه از چت خودتون و همسرتون یا دوست پسرتون( یا اگه شوهر و دوست پسر ندارید خواهر،بردار،دوست و....) رو که دوست دارید و باحال یا عشقولانه هست رو بزارید ببینم برا کی جالب تره😀😌😂

خودمم پست بعد میزارم😀😌

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جدی بزاریم؟اول خودت

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤

چت هامون اینه من تهدیدش میکنم پیام بده😐

اونم پیام نمیده😑

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
اخرین پیاممون

🤐

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
جدی بزاریم؟اول خودت

الان اپلود میکنم

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2706