2733
2734
حالا ک جم عید بگید این پسرونس یا دخترونه؟

پسرونه ديگه

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم بستنی خوردم عذاب میکشم از صب که الان چاق میشم الان جوش میزنم

بستنی معمولاجوش نمیاره ولی من متاسفانه سابقه دارم ولی بازشکممونمی تونم نگه دارم

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
2731

چای وخرمارومیزخودم رومبل زیرتیغ نگاه میکنم

شبکه آی فیلم😊شوهرم رفته آرایشگاه موهاشوکوتاه کنه دخترمم درحال مرتب کردن اتاقش😩

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

خونه دختر عمم هستم و دلم میخواس یه جایی بودم از ته دلم زار میزدم و گریه میکردم تابغض لعنتیم تموم شه بره .هی چشام پرمیشه  و  جلو خودمو میگیرم ....کاش این روزای لعنتی بگذره تموم شه ....کاش اون مرتیکه ی اشغالی که پولمونو خورده خبر مرگشو بیارن واسمون .کاش ذره ذره زحر کش شه به حق اینماه. عزیز.....کاش پام میشکست و نمیومدم اینجا ...مثلا اومدم دلم واشه بدتر دارم دیوونه میشم  

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
ب شوهره هم بده خو😆

آره براش میچینم تو ظرف برمیداره. اون عشق سیبه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭