2737
2734
عنوان

بیاین تاپیک مادرشوهر😂

544 بازدید | 25 پست

مادرشوهرم دوتا عروس داره منو یکی دیگ که از فامیلای خودشه من احترامش نگه میدارم ولی خیلی هوای اون عروسشو داره هروقت میره دوسه مدل غذا درست میکنه ولی ما که میریم همش میگه درست کنم درست کنم یا به شوهرم گفته بگو نازی بره پیش مادرش که ارایشگره کار کنه ولی جاریم میخواس بره سرکار گفت نه نرو و فلان، داره ازش بدم میاد 😪☹️

برای آرامشم و سلامتی نی نیم صلوات میفرستی، انشالله حاجت روا بشی 💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم والا، یبار مادر شوهرم اون یکی جاریم و سر سفره بیشتر از من تعارف کرد من تا چند روز ذهنم درگیر و ناراحت بودم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2728
2738
اینکه کار همیششونه برای من  تازه من فامیلشونم اون غریبس

باز من غریبم اون از فامیلای مادرشوهرم 

چجوری رفتار میکنی باهاش

باز من غریبم اون از فامیلای مادرشوهرم  چجوری رفتار میکنی باهاش

هیچی محلش نمیدم 

بخدا میاد خونم شب میمونه مثل کزت کار میکنم ناهار شام چایی خودم تنها درست میکنم میارم میبرم اون کنار پسرش میشینه حتی بخدا نميگه بيام ظرفایی ک خودمون خوردیم رو بشورم منم تصمیم گرفتم رفتم خونش مث خودش باشم در صورتی ک بخدا هس میگه شام واستین شام واستین آخرشم میگه گوجه تخم مرغ تو یخچال هس املت درس کن خودم باید درس کنم ظرفارم میشورم 

دیگ نمیخوام نه درس کنم ن ظرف بشورم مگه چیش از من بهتره

هیچی محلش نمیدم  بخدا میاد خونم شب میمونه مثل کزت کار میکنم ناهار شام چایی خودم تنها درست میکن ...

بخدا خونه جاریم میره یکسره تو آشپزخونس ظرف بشوره غذا درس کنه ولی خونه من مث مهمون رو مبل میشینه تازه خونه اون یک وعده میمونه خونه من میخوابه

تا حلا به ميزان عارفاي مادر شوهرم دقت نكردم  چه حساسي

آخه کنار هم نشسته بودیم ظرف خورشت ما داشت خالی میشد مال اونا پر بود همش بهشون میگفت بده خورشت بریزم برات ولی بمن هیچی نمی‌گفت فقط یبار تعارف کرد منم جواب سوال کوتاه دادم و انقد ناراحت بودم که تشکر م نکردم بابت غذا، خیلی تو چشم بود کاری که کرد البته از رو قصد نبود چون خیلی سعی میکنه بین عروسا فرق نذاره ولی این بار خیلی واضح اونو تحویل گرفت و منو نادیده

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
هیچی محلش نمیدم  بخدا میاد خونم شب میمونه مثل کزت کار میکنم ناهار شام چایی خودم تنها درست میکن ...

آره خوب کاری میکنی بعضی وقتا فکر میکنم شاید خیلی احترام گزاشتم اینجوری شده چون تاحالا اعتراضی نکردم از هیچ چیزی، فکر کرده تااخر همینجوری میمونم منم زیاد رفتو آمد ندارم اگ شوهرم خواس بره میگم خودش بره