2733
2739
عنوان

بیاین تاپیک مادرشوهر😂

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 25 پست
بعضی وقتا آنقدر به شخصه مقابل تعارف میکنن و تورو حساب نمیکنن ک متوجه میشی برای منم بارها پیش اومده

مخصوصا وقتی کنار هم نشسته باشیم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
آره خوب کاری میکنی بعضی وقتا فکر میکنم شاید خیلی احترام گزاشتم اینجوری شده چون تاحالا اعتراضی نکردم ...

آره بابا بهترین کار خسته شدم والا غذا نمی‌خورم خونش نون و پنیر بیام خونه خودم بخورم بهتر از اینه بهترین غذای اونو با منت و کار بخورم 

چن وقت پیش گفت بیاین فلانی مرده بریم خونه دخترش برای تسلیت دنبال ماهم بیاین قشنگ خورشتم رو درس کردم بعد رفتم از اونجام ساعت 9 شب بلند شدم دلش می‌خواست هنوز بشینه منم گفتم برنجمو هنوز درس نکردم باید برم شما میخوای بشین با آژانس برو دگ با غرغر بلند شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیچاره که فقط دعا میکنم زودتر برادرشوهر مجردم ماشین بخره تا دیگه با ما نیان اگه بیاد و حرف نزنه مسئله ای نیس اذیتم میکنه 

مثلا قراره ساعت 5 فلان جا باشیم خانوم دستور میده راس ساعت 4اینجا باشین دیگه کار نداره شوهرم اومده ناهار خورده یا نه استراحت کرده یا نه اگه 4 بشه 4/5دقیقه آنقدر زنگ میزنه و کجایین کجایین میکنه که دیگه بیزار میشم 

تو ماشین هم ک میشینه شوهرم باید با سرعت 40 تا بره اگه یک سبقت بگیره یا تند بره جیغ و داد میکنه ی بار مار آوردی بیرون نگا چکا مکنی نگه دار پیاده شم زهرم کردی فلان و اینا 

بعدشم موقع برگشتن خونه ما به فامیلا اونا خیلی دوره نیم ساعت 45 دقیقه راهه دلش میخواد پا ب پای بقیه تا ساعت 11 بشینه دگ گور بابا ما که خوابمون میاد یا نه تا خانوم بلند میشه و راه میفتیم می‌رسیم خونه میشه 12 شب 

ببین من چه دلی دارم

2731
آخه کنار هم نشسته بودیم ظرف خورشت ما داشت خالی میشد مال اونا پر بود همش بهشون میگفت بده خورشت بریزم ...

نو هم كار بدي كرديااااااااااااا

چرا تشكر نكردي

بالاخره يه بار تعارف كرده ديگه

آخه کنار هم نشسته بودیم ظرف خورشت ما داشت خالی میشد مال اونا پر بود همش بهشون میگفت بده خورشت بریزم ...

تو شخصیت خودتو نشون میدی همیشه تشکرتو بکن با احترام حرف بزن 

چون شاید به قول خودت متوجه نشده باشه اون لحظه چکار کرده ولی تو ذهنش میمونه که شما تشکر نکردی عزیزم

آره من درکت میکنم خیلی جو بدی میشه چون برای خودم پیش اومده  چند سالته؟

25 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
تو شخصیت خودتو نشون میدی همیشه تشکرتو بکن با احترام حرف بزن  چون شاید به قول خودت متوجه نشد ...

خب منم تو ذهنم میمونه که بهم تعارف نکردن این به اون در😂

2740
نو هم كار بدي كرديااااااااااااا چرا تشكر نكردي  بالاخره يه بار تعارف كرده ديگه

چون دلم شکست خیلی تبعیض گذاشتنش محسوس بود، خیلیییی، منو شوهرم، اونو شوهرش کنار هم بودیم ما رو اصلا نديدن انگار، پشیمون نیستم که چرا تشکر نکردم چون اینجوری ایشون متوجه اشتباهش میشه و میفهمه از چیزی ناراحتم ولی وقتی برو خودم نیارم ممکنه دوباره تکرار بشه، بازم این دل منه که میشکنه و کسی که احترام دریافت میکنه و آب تو دلش تکون نمیخوره و هیچوقت هم متوجه اشتباهش نمیشه مادر شوهرمه