2733
2734
عنوان

توروخدا راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 118 پست
اره نمخام کوتاه بیام  چون خیلی حرف زدم وراجب خودم بهش گفتم  الان چی بنویسم که بهتر باشه ...

ببین من و همسرم س ماه قبل ازدواج باهم در ازتباط بودیم.ما سنمون کم نبود خانواده ها میدونستن.ولی همسرم ی بار گف بریم خ ما گفتم هرگز وسط خیابون وایساد گف ببین کیه بهت میگم میای خونمون(حالا خ مادرش بودا) گفتم ببین کیه بهت میگم قبل عقد عمرا...میدونستم ادمی نیس ک از من ک چند ماه دیگه زنش میشدم رابطه بخواد ولی برای خودم بد میشد فک کن با این فرهنگی ک ما داریم کسی باور میکنه دختر پسر برن خونه خلوت اونوقت کاری نکنن پس واسه چی خودمو خراب کنم...شما هم بگو من حرفم یکیه اگه میخای کشش بدی بهتره تموم کنیم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه منمم خیلی تنهام یکم که باهام خوب بود وبهم محبت کرد توهمین 50 روز بهش حس خوب دارم    

تنها باشی بهتر ازینکه که با یه عوضی باشی گلم

⁦♥️⁩و بگو پروردگارا ،بیامرز و مهربانی کن،که تو مهربان ترین مهربانانی⁦♥️⁩
2731
ببین من و همسرم س ماه قبل ازدواج باهم در ازتباط بودیم.ما سنمون کم نبود خانواده ها میدونستن.ولی همسرم ...

بهش میگم اگه قصدت از خونه اومدن من رابطه نیس و واقعا میخای خودت وب من ثابت کنی و دوستم داری خونواده هامون باید در جریان باشن خوبه 

شایدم چون دوستی اولته،هنوز پسرخوب ندیدی😕

اره چون تا حالا با کسی نبودم بهش گفتم تو که فازت اینجوری بود چرا با من دوس شدی من که بهت گفتم نمیام خونتون واز روز اول متوجه شدی 

بعد گفت فک میکردم بعده 50 روز بهم اعماد کنی نه اینکه من خوب باشم بازم ت واز من بترسی

بهش میگم اگه قصدت از خونه اومدن من رابطه نیس و واقعا میخای خودت وب من ثابت کنی و دوستم داری خونواده ...

اره بگو فقط در صورت اشنایی رسمی خانوادهامون میام خونت نه همینجوری مخفیانه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
اره بگو فقط در صورت اشنایی رسمی خانوادهامون میام خونت نه همینجوری مخفیانه

باشه الان پیام دادم اخره هفنه گفتی همو ببینی مکجا همو ببینیمن نوشته نمیدونم 

نوشنه نمیدونم

اگه پسرخوبی باشه ودنبال نجابت،آشنایی رو از طریق خانواده پیگیری می کنه.

اگرم که صرفا یه رهگذر بوده وخواسته یه حالی ببره که تیرش به سنگ خورده ومیره تا یکی مثل خودش عوضی پیداکنه.

درهرصورت،تو نری خونه ش،تو بردی،شک نکن.

نتیجه رو بگو تابه عقلت ایمان بیاریم.😊

اگه پسرخوبی باشه ودنبال نجابت،آشنایی رو از طریق خانواده پیگیری می کنه. اگرم که صرفا یه رهگذر بوده و ...

خب الان بهش بگم منظورت از نمیدونم کجاهموببینیم خونس؟

2706