2733
2734
عنوان

توروخدا راهنمایی

506 بازدید | 118 پست

من ی دختره 19 سالم که نزدیک به دوماه پیش با ی پسر اشنا شدم واز همون روز اول بهش گفتم اهل برنامه ها و...نیستم اونم بهم گفت منم مثل تو هدفم اشنایی هوتا عید همو بشناسیم بعد به خونواده هامون بگیم برای ازدواج منم قبول کرده اون هم 28 سالشه دو هفتهه بعد از دوسی مون تولدم بود وسوپرایزم کرد ی روز بعد ی ماه دعوامون شد بهم گفت تو چرا هیچوقت خونم نمیای خونه مجردی داشت و من بعد ی ماه به سختی واصرار بوسیدمش گفت به من اعتماد نداری من چجوری خودمو بهت ثابت کنم  به من گفت من اونقد حقوق نمیگیرم که ماهیی 2الی 3 میلیونش وبریم کافه واز طرفی دوی ندارم همش دوستمو توکافه ببینمش که دوسش دارم من گفتم خب بیرون تو ماشین مهم اینکه باهمیم بعد گفت من اونجوری نیستم وازت رابطه نمخامو اینا 

من قهر کردم 

بعد چند روز الان زنگ زده و پیام داده نظرت تغقییر نکرد هنوز میترسی از من 

من ازت ناراحتم که هنوز بعده 50روز اینجوری هستی و اینقد با من سردی من ونمیبوسی وحتی حاضر نیسی به من اعتماد کنی پس چجوری خودمو ثابت کنم 

اولین دوس پسرمه و ازش بدم نمیاد 

چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تحت هیچ عنوان خونش نرو ۵۰ روز ک سهله ۵۰ سالم دوست بودی نباید خونش بری

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2728
2738

ب زودی تورو برای دیدن مارمولک سخنگویی ک تو خونش داره میبره 😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

خط قرمزا رو رد نشو

بهش بگو من اينطوريم ميخواي بخواه نميخواي نخواه

عزيزم تو سنت كمه و احساسي

ولي اون نه

بهش بگو به شرطي ميام خونت كه رابطمون تحت نظارت خانواده هامون باشه يعني رفت و آمد خانوادگي 

بهش بگو به خانواده ها بگيم ببين ميگه يا نه

وقتي اون شما رو به خانوادش معرفي نكرده مطمئن باش يكم مشكوكه

مواظب خودت باش

چ جوابی بهش بدم

بگو  نمیام برو به جهنم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2706