2733
2739
عنوان

توروخدا راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 118 پست
من دیگه میترسم بگم کافه یا بیرون با اینا موافق نبود گ قبلا 

خب پس ب قول دوستان هیچی نگو ببین خودش چی میگه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوبع.بع ش دیگه پیام نده ببین چی میگه

من پیام دادم بد شد نه

گ گفتم اخره هفنه کجا همو ببینیم ومنظورت چیه 

هنوز جواب نداده 

البته بعضی روزا تا  اینا باشگاه میره 

من پیام دادم بد شد نه گ گفتم اخره هفنه کجا همو ببینیم ومنظورت چیه  هنوز جواب نداده  الب ...

ن چ بدی...مهمه مگه در موردت چی فک کنه اگه دوستت داشته باشه چ تو پیام بدی چ اون فرقی نداره اگه دوستت نداره بازم مهم نیس.حالا صبر کن ببین چی میگه اگه باز حزف خونه زد بگو من نیستم

ن چ بدی...مهمه مگه در موردت چی فک کنه اگه دوستت داشته باشه چ تو پیام بدی چ اون فرقی نداره اگه دوستت ...

اره منتظرم جواب بده پیامم تو وات پاک کردم فقط دوتا علامت تعجب گزاشتم

اره من یکم بهش وابسته شدم 

اره منتظرم جواب بده پیامم تو وات پاک کردم فقط دوتا علامت تعجب گزاشتم اره من یکم بهش وابسته شدم  ...

و فک کنم اینو متوجه شده که امروز ک بعد چند روز زنگ زد گفت الان باید خوشال باشی داری با من حرف میزنی نه ناراحت باشی واسه ی موضوع کوچیک از ی موضوعی ناراحت بودم چت میکردیم گفتم بعدش زنگ زد 

2740
اره منتظرم جواب بده پیامم تو وات پاک کردم فقط دوتا علامت تعجب گزاشتم اره من یکم بهش وابسته شدم  ...

خب چون اولین دوستت هست عادیه کلی سعی کن وابستگی باعث نشه بهش باج بدی تو خیلی جوونی و ی عالمه فرصت جلو روت داری قدر خودت و بدون چ این اقا چ هر مردی دیگه تا واقعا لایقت نباشه ب قلبت راه نده گلم انشالله موفق و خوشبخت باشی

و فک کنم اینو متوجه شده که امروز ک بعد چند روز زنگ زد گفت الان باید خوشال باشی داری با من حرف میزنی ...

و حتی تو پیامم گفت باید خوشحال باشی داری ب من پیام میدی و دوتا استیکر خنده گزاشته بود 

فک کنم متوجه شده من بهش یکم وابسته شد م

خب چون اولین دوستت هست عادیه کلی سعی کن وابستگی باعث نشه بهش باج بدی تو خیلی جوونی و ی عالمه فرصت جل ...

باشه عزیزم مرسی از راهنماییت 

فک کنم چهار اینا دیگه جواب بده 

فقط کاش اسم خونه نیاره

اینجوری حسم به خودم بد میشه  

باشه عزیزم مرسی از راهنماییت  فک کنم چهار اینا دیگه جواب بده  فقط کاش اسم خونه نیاره ای ...

ن چرا ب خودت حس بدی پیدا کنی شما از خودت مطمنی و میدونی ادم این جور روابط نیستی اتفاقا ب خودت افتخار کن ک بخاطر وابستگی ب ی مرد حاضر نیستی از عقایدت برگزدی