1619
1605
عنوان

فشار خون بارداری هفته 21

125 بازدید | 37 پست

خانمهای باردار فشار خونم تو این هفته 11 بود دکتر میگه زیاده برا الان. عشق ترشی بودم الان سه هفته است نمیخورم. نمکمو کم کردم.فقط دیروز و امروز پنیر خوردم با نون...بازم بالاست

فکر نمی کنم زیاد باشه. عادیه بابا. ولی مراعات کن همیشه

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘

من بعد همیشه مراعات کن عزیزم نمک رو کلا حذف کن

من هفته بیست و پنج هستم فشارم نه و نیم بود

زنی را دیدم که برای سیری شکمش تنش را میفروخت مردی را هم دیدم که برای سیری شهوتش از شکم فرزندانش میزد خدایـــــــــــــــا شهوت سرایی شده دنیایت...                                                           فیلترش نمیکنی!ツ

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522
من بعد همیشه مراعات کن عزیزم نمک رو کلا حذف کن من هفته بیست و پنج هستم فشارم نه و نیم بود

خوبه ک خوش ب حالت منم پایین بود ولی الان رفته بالا. رفتم گریپ فروت خریدم بخورم

منم الان ۱۱ هست تو مطب ولی تو خونه کمتر 

نمیدونم چرا به دستگاهش ربط داره یا اونجا‌استرس دارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
شاید نسبت به دفعات قبل بالاتر بوده کار خوبی کردی نمک باعث ورم میشه اصلا استفاده نکن حتی اگه فشارت خ ...

بخدا حالم از غذاهام بهم میخوره از بس بی نمک و کم روغنن خیلی بدمزه ان. ولی بازم دکتر گفت زیاده مراقب باش

1614
خوبه ک خوش ب حالت منم پایین بود ولی الان رفته بالا. رفتم گریپ فروت خریدم بخورم

فشارت اونقدرا هم بالا نیس دکتر بهت گفته ک حواست باشه از این بالاتر نره ان شاالله ک مشکلی نیس عزیزم نگران نباش

زنی را دیدم که برای سیری شکمش تنش را میفروخت مردی را هم دیدم که برای سیری شهوتش از شکم فرزندانش میزد خدایـــــــــــــــا شهوت سرایی شده دنیایت...                                                           فیلترش نمیکنی!ツ
بخدا حالم از غذاهام بهم میخوره از بس بی نمک و کم روغنن خیلی بدمزه ان. ولی بازم دکتر گفت زیاده مراقب ...

مجبوریم عزیزم😅

بعدا حسابی جبران میکنیم اینارو😬😬

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
منم الان ۱۱ هست تو مطب ولی تو خونه کمتر  نمیدونم چرا به دستگاهش ربط داره یا اونجا‌استرس دارم&n ...

من ترازو دکترم تو مخمه سه کیلو زیاد میکشه لعنتی

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
منم الان ۱۱ هست تو مطب ولی تو خونه کمتر  نمیدونم چرا به دستگاهش ربط داره یا اونجا‌استرس دارم&n ...

خودت چی فکر میکنی من افت فشارمو ک خوب میفهمم الانم ک فشارم بالاتر رفته احساس میکنم دست و پام گز گز میکنه

1641
😂😂واس من برعکس ترازوی خونه بیشتره رفتم دکتر گفت وزنت خوبه نسبت ب ماه پیش 2/5 کیلو چاق شدم

😂😂😂

از اولم بهش گفتم توی دارو خونه و چندتا خونه دیگه کشیدم مثل خونه خودمه گفت عیبی نداره من میخوام وزنو کنترل کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
خودت چی فکر میکنی من افت فشارمو ک خوب میفهمم الانم ک فشارم بالاتر رفته احساس میکنم دست و پام گز گز م ...

من هر روز حالم بد هست 

هم سرم مور مور میشه هم دست و پاهام 

حالا نمیدونم قندم هست یا فشار 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
ترازوی دکتر منم زیاد میکشه بهشم میگی میگه بله ترازوی ما فرق داره😑

ادم لجش میگیره بخدا

اینقد ک من استرس وزن دارم کسی نداره بخدا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم 😂

چقد بد برای همه پس اینجوریه😂🙈

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1628