2733
2734
عنوان

خدا یه خوشگلی بهش داد دهنش رو سرویس کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3104 بازدید | 109 پست

خواهر شوهر من یه خانم زیبا هستند..واقعا زیبا و طبیعی..

اندام عالی..اخلاق عالی......پوست عالی.......توی عروسی دخترش شبیه ملکه ها شد.......

15 سالگی شوهر کرد..اما خوشبخت نشد......

الهی بمیره مادرشوهرم که دخترشو بدبخت کرد........الانم بیوه ست با کلی خواستگار...ولی میگه حوصله هیچ مردی رو ندارم..........

لایک نکنین. سپاس.....
سه ماه پسره دنبالش بود. 

همین دیگه ‌‌‌‌‌اگه قیافش معمولی بود کسی به این شدت بهش گیر نمی‌داد که اینم احساساتی شه .اتفاقا پسریکه اینقدر سریشه بدرد نمیخوره.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تاپیک اون نبود الانم تو پربازدیدهاس  همین که نوشته خیلی خوشگلم‌چکار کنم؟

آخه ديروز يكي به اسم ضحي تاپيك زده بود فكر كنم كه گفت اگه لازم شد عكس هم ميدم همه ميگفتن خب عكس بده كه من ديگه اومدم بيرون

2728
من نمیشناختمش الان ک گفتین رفتم سرچ کردم چ ب دل میشینه چرا نمیره خارج بخونه

تو اون لینکی که گذاشتم دلایلش و زندگی خانوادگی شو گفته .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چرا بابا  راسته من دیدم😕

چی بگم والا معیار ها متفاوت برای درک زیبایی مثلا من همه دوست هام میگن چشم هات خوش رنگ اما یک دوستی دارم میگه نه خیلی بی روح😂😂😂بستگی داره  

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
آفرین کاملا درسته مامانم یه عمره این حرفو میزنه ...چون خودش واقعا زیباس و سالهای سال تو خونه خودمون ...

دقیقا فرصت نمیدن خوشگلا انتخاب کنن .بزور انتخابشون میکنن .حتی خانواده ها از ترس زود میدن بره.

اعتماد بسقفه این دیگه  ما یکی رو داریم ینی خودشو کشته وقتی از خودش تعریف میکنه من تووافق محو م ...

منم خیلی دیدم 😐من یک همکاری دارم انواع عمل های زیبایی کرده بعد با هیچ کسم سرکار خوب نیست اما هر وقت بو بکش حرف از زیبایی سر کلش پیدا میشه وهی تعریف میکنه از خودش هی میگه اره من خیلی فلانم دکتر فلانی گفت تو خیلی خوبی 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738
🙄🙄

باور کن میبینی اصلا یک سمت دیگه هم میگن اره مثلا دختر دکتر فلانی بینیش عمل کرد خوب شده سر کلش پیدا میشه😂😂الان یکی همین سبکی تو سایتم داریم😐

چی بگم والا معیار ها متفاوت برای درک زیبایی مثلا من همه دوست هام میگن چشم هات خوش رنگ اما یک دوستی د ...

اون از حسودیش میگه بی روحه عزیزم

چشم رنگی تو کشور ما کمه 

چه بی روح چه باروح زیبا میکنه چهره ی طرف رو حتی اگه معمولی باشه

اون از حسودیش میگه بی روحه عزیزم چشم رنگی تو کشور ما کمه  چه بی روح چه باروح زیبا میکنه چهره ...

سلیقه ولی خوب البته میگن چون قشنگ ها تو چشم هستن به همین دلیل ازدواجشون خوب در نمیاد😕☹

2706