2703
2553
عنوان

خدا یه خوشگلی بهش داد دهنش رو سرویس کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3091 بازدید | 109 پست

چقدر خوشگل اینجاست سلام خوشگلا🤭

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ببین این ضربه هایی که خورده خیلی بد بوده تو زمان های بدی بوده مثلا فکر کن دوست پسرش ولش کرده رفته ...

می‌دونی خوشگلا چون تو چشمن زود یه عاشق کله خراب  میاد ادعای عاشقی می‌کنه اکثرا هم تو سن پایین .اینام گول میخورن و به خودشون فرصت تعقل نمیدن .بعدم شکست و میگن ما شانس نداریم .

بابا شما فرصت به خودتون دادید که بهترینا بیان خواستگاریتون؟ عقلتونو تو انتخابتون به کار انداختید؟ 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2456
همه خوشگلا سرازیر شدن تو این تاپیک😁

اره من زشتم ولی😬

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
می‌دونی خوشگلا چون تو چشمن زود یه عاشق کله خراب  میاد ادعای عاشقی می‌کنه اکثرا هم تو سن پایین . ...

باورت میشه دیروز باهاش بیرون بودم بهترین پسرها میومدن قشنگ التماسش میکردن که شماره بگیره پسرهایی که آرزوی خیلی از دخترها هستن اغراق نمیکنم اما اون دلش پیشه اون یارو هست. 

2714
میگن گاهی قشنگ ها بختشون زشت😐البته من قبول ندارم 

چرا بابا یه حاج خانومی تو فامیل ما هست که زبانزد بوده از زیبایی الانم که پیره خیلی نازه کسی نیست که از زیباییش تعریف نکنه ولی شوهرش کلکسیون بدی ها و خلاف و بداخلاقیه.

چرا بابا یه حاج خانومی تو فامیل ما هست که زبانزد بوده از زیبایی الانم که پیره خیلی نازه کسی نیست که ...

بنده خدا😕

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706