2733
2734
عنوان

خدا یه خوشگلی بهش داد دهنش رو سرویس کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3103 بازدید | 109 پست
یک سوال چه جوری واقعا حس میکنن زیبا هستن😐😂😂خداییش حالا هرچی هم بقیه بگن 😐ولی نمیدونم حس میکنم بق ...

هیچوقت روم نمیشه بگم من خوشگلم یا هرچی 

احساس میکنم خیلی ضایع س یکی بگه من خوشگلم😶

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی کم پیش میاد کسی روش بشه به کسی بگه زشتی و اینگونه است که همه خودشونو زیبا میبینن😁

خب گاهی طرف بدون اینکه ازش نظر بخوای میاد میگه چقد خوشگلی ، یا به مامانت میگه دخترت چقدر چهرش خوبه ، یه چمیدونم میاد به مادرشوهر وسط عروسی یکی دیگه میگه ، عروست چقدر خوشگله 

خب این آدما که مجبور نبودن تعریفی بکنن از آدم، می‌تونستن هیچی نگن نه؟! 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
می‌دونی خوشگلا چون تو چشمن زود یه عاشق کله خراب  میاد ادعای عاشقی می‌کنه اکثرا هم تو سن پایین . ...

آفرین کاملا درسته مامانم یه عمره این حرفو میزنه ...چون خودش واقعا زیباس و سالهای سال تو خونه خودمون براش خواستگار میومد تو پونزده سالگی ازدواج کرده وخیلی سختی کشیده همیشه میگه کاش این چهره رو نداشتم

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
2731
هیچوقت روم نمیشه بگم من خوشگلم یا هرچی  احساس میکنم خیلی ضایع س یکی بگه من خوشگلم😶

دقیقا حس چندشناکی بهم دست میده😂😶نمیدونم شایدم رفتار ها مختلف 😐مثلا گاهی دیدم بعضی ها با اب تاب از خودشون میگن 😑بعد میگم خدایا خوب هرکی بخواد خودش وصف کن شبیه سفید برفی خودش وصف میکنه😐😂😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
دقیقا حس چندشناکی بهم دست میده😂😶نمیدونم شایدم رفتار ها مختلف 😐مثلا گاهی دیدم بعضی ها با اب تاب از ...

اعتماد بسقفه این دیگه 

ما یکی رو داریم ینی خودشو کشته وقتی از خودش تعریف میکنه من تووافق محو میشم و دنبال یه دونه زیبایی توش میگردم😥😶😑

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
2740
😁 ولی من هنوز تو کف ضحا هستم دیشب عکس گذاشت بچه خا همه کف بریدن 

ضحا اسم کاربریش چیه برم البوم وقح دنبالش بگردم

اینجا که حتما دیگه نمیذاره😁

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است
2706