2737
2739
عنوان

چطوری دوباره لاغر شم و شکمم بیاد پایین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 23 پست

بچه شیرمیدید  رژیم نگیرید هم برابدن خودتون مضره رژیم هم بچتون ولی تحرک داشته باشید حلقه بنزید طناب بزنید ودراز نشست شکمتونم ببندید 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ بچه شیر نمیدید تاپیک منو بخونید یه برنامه غدایی داره عالی وزن کم میکنید بخصوص سایز راحت کم میکنید 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
من با اینکه شیر میدادم اصلا لاغر نمیشدم بعد زایمان ۹۵ شدم بعد دوباره ۱۰۰ اما از ماه پنج رفتم باشگاه ...

واسه من شیردهی جواب داد اونم چه جوابی،البته متابولیسم بدن هرکسی با بقیه فرق داره.همینطور مقدار اضافه وزنم تاثیر گذاره.❤ 

یک کلام ، ختم کلام ، با تو بکام ، بی تو تمام
2728
بچه شیرمیدید  رژیم نگیرید هم برابدن خودتون مضره رژیم هم بچتون ولی تحرک داشته باشید حلقه بنزید ط ...

واسه همون میگم باید تحت نظر یه دکتر تغذیه رژیم بگیرن.

یک کلام ، ختم کلام ، با تو بکام ، بی تو تمام
تخم ریحان همون تخم شربتیه؟

نه یکم فرق دارن اما عملکردشون یکیه تخم شربتی ریزه اما مواد معدنیش زیادتره نسبت به تخم ریحان که درشته اما ریحان چون درشته سیر کننده اس و کالری زیادم نداره

2738
واسه من شیردهی جواب داد اونم چه جوابی،البته متابولیسم بدن هرکسی با بقیه فرق داره.همینطور مقدار اضافه ...

درسته اما من اصلا فرق نکردم مامانم میکفت تو از دهن شیر میدی نه از بدن یعنی با خوردن شیرت میاد