2737
2739
عنوان

جنگل خودکشی

781 بازدید | 53 پست

جنگل ائوکیگاهارا یک جنگل است که موقعیت این مکان در کشور ژاپن است و تعداد بسیار زیادی در طی سال در این جنگل اقدام به خودکشی می‌کنند که هنوز دلیل کاملا شفافی برای دلیل خودکشی در این مکان پیدا نشده، دولت ژاپن با نصب تعدادی تابلو با مضامین (زندگی شما یک هدیه گران قیمت از والدین شماست) و (لطفاً قبل از این که تصمیم به مرگ بگیرید با پلیس مشورت کنید) سعی در تلاش برای جلوگیری از اقدام خودکشی در این جنگل است، اما این تابلو تاثیری نداشته و خیلی از افرادی که پا در این جنگل میگذارند دیگر برنمی گردند...

با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

طرف به قصد خودکشی میره جنگل چرا متن رو طوری نوشتن که انگار تو جنگل خبریه که اینا خودکشی میکنن کلا خودکشی تو ژاپنیها و چینیها زیاده دل نازکن

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

خب معلومه پر از جنه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2738
جن که همه جا هست 

خیلی کسانی که خودکشی میکنن بخاطر جن زدگی هست. بعضی جن ها فرد رو به جنون میکشن و مجبور به خودکشی میکنن .

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
خیلی کسانی که خودکشی میکنن بخاطر جن زدگی هست. بعضی جن ها فرد رو به جنون میکشن و مجبور به خودکشی میکن ...

در این مورد نظری ندارم کلا بحث در مورد اجنه رو دوست ندارم یه سری واقعیتها هست ولی ما آدمها یه سری اوهام رو بهش اضافه میکنیم تا ماجرا مرموز به نظر بیاد انگار برامون دلنشینتره 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
در این مورد نظری ندارم کلا بحث در مورد اجنه رو دوست ندارم یه سری واقعیتها هست ولی ما آدمها یه سری او ...

من تا از چیزی اطلاعات نداشته باشم حرفی نمیزنم .زیاد تو زندگیم اتفاق های عجیب افتاده

من تا از چیزی اطلاعات نداشته باشم حرفی نمیزنم .زیاد تو زندگیم اتفاق های عجیب افتاده

جسارتا نگفتم شما خلاف واقع گفتید عرض کردم اوهام یعنی گاهی در اثر تلقین تخیلاتمون واقعی به نظر میاد اما خب اینم انکار نمیکنم وقتی وارد دنیای اجنه بشی حالا با دعا یا جادو خب طبیعتا این مسیر دوطرفه خواهد بود اونها هم وارد دنیای انسانها میشن

2706