2733
2739
عنوان

جنگل خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 53 پست
ترکیده جون درمورد اهنگ یکشنبه غم انگیز شنیدی ؟میگن خیلیا بعد از شنیدنش خودکشی میکنن من چندبار گ ...

آررررره

منم گوشش دادم

اولش اینقد میترسیدم

الان یادم میوفته خندم میگیره😂😂😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
عزیزم خودم عاشق گرگانم و گرگانیم، خواهرزاده ام پریروز اول گفتن خودکشی کرده تو جنگل ناهار خوران اما ب ...

خواهرزادتون که ۱۳سالش بود؟خدارحمتش کنه طفلکرو

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا خب جنبه ی آهنگ گوش کردن ندارند ، من رفتم پیج شهاب مظفری خواننده ی تیتراژ پایانی ستایش ...

نه این آهنگ خاصیه

میگن تعداد زیادی با گوش دادنش خودکشی کردن

جوری که یه مدت پخشش ممنوع بود توی کشور سازنده اش

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
عزیزم خودم عاشق گرگانم و گرگانیم، خواهرزاده ام پریروز اول گفتن خودکشی کرده تو جنگل ناهار خوران اما ب ...

خواهرزاده تون به قتل رسیده ؟ برای چی؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2731
وای چه وحشتناک،نمیدونم چی بگم فقط خدا بهتون صبر بده.قبلا یه مدت این اتفاقها تو نهار خوران میفتاد که ...

پسره خودش رسونده بیمارستان صیاد 😔

جسد بی‌جان تحویل بیمارستان داده که از دماغ و دهنش فقط خون میومده 😫

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
پسره خودش رسونده بیمارستان صیاد 😔 جسد بی‌جان تحویل بیمارستان داده که از دماغ و دهنش فقط خون میومده ...

پدرومادرش ‌‌‌‌‌‌‌و کجابودن تنها رفته بوده جنگل 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2740
نه این آهنگ خاصیه میگن تعداد زیادی با گوش دادنش خودکشی کردن جوری که یه مدت پخشش ممنوع بود توی کشور ...

عه ، مردمان بی جنبه ای بودند دیگه ، حتما خواننده ش هم خودکشی کرده ، ترانه سراش هم خودکشی کرده 

مادرم میگه فیلم سربه داران هم که پخش شد خیلیا رفته بودن تو زیر زمیناشون خودکشی کرده بودند جمعش کردند ، ایرانی هست 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
پدرومادرش ‌‌‌‌‌‌‌و کجابودن تنها رفته بوده جنگل 

پدرش فوت شده، مادرشم منع کرده و وقتی مامانش خواب بوده یواشکی میزنه بیرون گویا پسره اغفالش کرده 😔

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
مشکوکه  دیروز کالبد شکافی بوده و قراره بعد آزمایش ها نتیجه رو بگن

واقعا متاسفم ، خدا بهتون صبر بده  ، چندسالش بود ؟ پسر بود یا دختر ؟ 

عه ، مردمان بی جنبه ای بودند دیگه ، حتما خواننده ش هم خودکشی کرده ، ترانه سراش هم خودکشی کرده  ...

ها دیگه

کسی که بخواد خودکشی کنه میکنه

ربط دادنش به آهنگ و جنگل اینا منطقی نیست

پدرش فوت شده، مادرشم منع کرده و وقتی مامانش خواب بوده یواشکی میزنه بیرون گویا پسره اغفالش کرده 😔

عزیزم خدا به مادرش صبر بده انشاالله همین یه فرزندرو داشته؟پس مطمئنید با کسی قرار داشته  رفته 

2706