2733
2734
عنوان

جنگل خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 53 پست
ها دیگه کسی که بخواد خودکشی کنه میکنه ربط دادنش به آهنگ و جنگل اینا منطقی نیست

به نظرم زیاد هم غیر منطقی نیست ، بعضیا واقعا جنیه ی فیلم و آهنگ های غمگین رو ندارند ، بعضی از آهنگا کلا بدبختیای آدمو یاد آدم میاره و نابودت میکنه به خاطر همین میگم که بعضیا نباید گوش بدن 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

14 سالش  دختر

ای خدااااااااا سن و سالی هم نداشته که ، بچه ی ۱۴ رو چه به خودکشی 😢😢😢😢

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
پدرش فوت شده، مادرشم منع کرده و وقتی مامانش خواب بوده یواشکی میزنه بیرون گویا پسره اغفالش کرده 😔

خدا پدرشون رو رحمت کنه ، اینکه دیگه بدتر شد ، طفلکی خواهرتون 😢😢😢

2731
به نظرم زیاد هم غیر منطقی نیست ، بعضیا واقعا جنیه ی فیلم و آهنگ های غمگین رو ندارند ، بعضی از آهنگا ...

اینکه درسته

ولی تا پیش زمینه نباشه خبری نیست

اینم یه آهنگ غمگینه مث خیلی آهنگای دیگه.اینجور که میگن نفرین شده است نیست

گوش بدی خودت متوجه میشی

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
اینکه درسته ولی تا پیش زمینه نباشه خبری نیست اینم یه آهنگ غمگینه مث خیلی آهنگای دیگه.اینجور که میگ ...

آره اینو قبول دارم ، هر چی آدم گرفتار تر باشه تحت تاثیر بیشتری قرار می گیره 

اینکه درسته ولی تا پیش زمینه نباشه خبری نیست اینم یه آهنگ غمگینه مث خیلی آهنگای دیگه.اینجور که میگ ...

ترجمه اهنگشم دیدم اصلا چیز عجیبی درش نیست با قول یا بنده خدایی میگفت این روزها جرات دارید زندگی کنید خودکشی کاری نداره

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2740
ترجمه اهنگشم دیدم اصلا چیز عجیبی درش نیست با قول یا بنده خدایی میگفت این روزها جرات دارید زندگی کنید ...

دقیقا

هیچی نداره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘