2737
2734
عنوان

خانمای راننده شماها بلدید پنچرگیری کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 26 پست
مرسی😄😄😄😄😄

والا منم پیاده نمیشم تو پمپ بنزین

همیشه هم فکر میکنم وقتی 

مسئول پمپ خودش زحمت میکشه میزنه چرا بعضی خانمها پیاده میشن و اصرار دارن خودشون بنزین بزنن  

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگین چجوری آیین نامه قبول بشیم😞😕😕😕

من کتاب چراغ سبز گرفتم خوندم

کتاب اموزشگاه رو نگرفتم

هم خودم هم همسرم همون دفعه اول تو هردوش قبول شدیم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
منظورم تو شهر بود نه جاده

تو شهر هم همینطور، فرقی نداره

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
والا منم پیاده نمیشم تو پمپ بنزین همیشه هم فکر میکنم وقتی  مسئول پمپ خودش زحمت میکشه میزنه چر ...

اخه چند روز پیش اولین بار بود بنزین میزدم

مرد سرم کلاه گذاشت ۲۰ تومن شد ۲۵ گرفت

گفت اول ۵ تا زدم قطع شد

ولی مطمنم دروغ میگه

همسرم گفت اومدم خودم یادت میدم خودت بزن از این به بعد

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
اخه چند روز پیش اولین بار بود بنزین میزدم مرد سرم کلاه گذاشت ۲۰ تومن شد ۲۵ گرفت گفت اول ۵ تا زدم ق ...

توی زندگیم یه بار ماشینم پنچر شد زنگ زدم شوهرم خدا روشکر نرفته بود. سرکار اومد ماشین خودشو داد به من هرچی گفتم بذار بمونم یاد بگیرم گفت با ماشین من برو دیرت نشه 😂و چنین شد که بلد نیستم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
والا منم پیاده نمیشم تو پمپ بنزین همیشه هم فکر میکنم وقتی  مسئول پمپ خودش زحمت میکشه میزنه چر ...

😄😄😄😄😄😄منم بهش فک کردم خیلی😄😄

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

پنچر گیری؟؟یا عوض کردن تایر؟

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2740
پنچر گیری؟؟یا عوض کردن تایر؟

نه دیگه تاییر عوض کنی که ببری بدی درست کنن

جک زدن و اینا منظورمه

@کوالا77   اینجارو بخونم ب نظرت خوبه؟😁

https://harfeto.timefriend.net/16285020383657          .                                                                                         https://www.goftino.com/c/b9qlKv.                                   تا شقایق هست زندگی باید کرد....🌸۱۴۰۰/۰۸/۱۳ ۲۳:۴۳🌸.       قول دادیم 🍁🥰.                                                                           حلال ترین حلال زندگیم......🌸🌸🌸.                                        9999💙♾️.                                                                              میرسه ادم به ادم....ای کاش فرشته نبودی🌸🌸🌸
Bkhon bkhon ta rastgar shi😂✋

😂😂😂😂تنکس خواهری

https://harfeto.timefriend.net/16285020383657          .                                                                                         https://www.goftino.com/c/b9qlKv.                                   تا شقایق هست زندگی باید کرد....🌸۱۴۰۰/۰۸/۱۳ ۲۳:۴۳🌸.       قول دادیم 🍁🥰.                                                                           حلال ترین حلال زندگیم......🌸🌸🌸.                                        9999💙♾️.                                                                              میرسه ادم به ادم....ای کاش فرشته نبودی🌸🌸🌸