2726

اگه یک جا بودید که کسی نباشه بلدید پنچر گیری کنید؟

بعد اونایی که بلدن سخته عوض کردن تاییر؟

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بنزینم تو پمپ بنزین میگم اونجا برام میزنن.نه که بلد نباشما تنبلیم میگیره😞😞😞

خسته نباشید

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!

نه بلد نیستم البته من رانندگی سالهاست نکردم ولی در کل کار سختیه معمولا مردا ببینن ماشین خانما پنچر شده کمکش میکنن

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
خوشبحالت که راننده ای رانندگی خیلی سخته😢من هر کاری میکنم نمیتونم پارک دوبل بزنم😢

باید تمرین کنی دیگه

نه بلد نیستم البته من رانندگی سالهاست نکردم ولی در کل کار سختیه معمولا مردا ببینن ماشین خانما پنچر ش ...

اخه همسرم میگه یاد بگیری بهتره

که نخوای منتظر کسی بمونی

الان بعضی کارا مثل کاپوت و چک کردن روغن واب بهم یاد داده

اخه همسرم میگه یاد بگیری بهتره که نخوای منتظر کسی بمونی الان بعضی کارا مثل کاپوت و چک کردن روغن وا ...

یکم کار سنگینیه اخه واسه خانما جک زدن زیر ماشین دراوردن لاستیک

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
یکم کار سنگینیه اخه واسه خانما جک زدن زیر ماشین دراوردن لاستیک

اره😭😭😭😭

امداد خودرو برا همین مواقع دیگه

بشینید تو ماشین، درها رو هم قفل کنید زنگ بزنید امداد خودرو

اصلا از راننده های دیگه درخواست کمک نکنید ، پلیس میگه این کار امن نیست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
امداد خودرو برا همین مواقع دیگه بشینید تو ماشین، درها رو هم قفل کنید زنگ بزنید امداد خودرو اصلا ...

منظورم تو شهر بود

نه جاده

2706