2733
2734

قبلش اینو بگم ک دوسش دارم هنوز، هم بخاطرخودش هم بچم و اینک این اولین باریه ک این برخورد رو باهاش داشته😔

دیشب سر ی موضوع بیچیده بحثمون شد البته من فقط سکوت کردمو همین سکوت لجشو بیشتر دراورد. رفت تواتاق گوشیمو برداشت سیمکارتشو خارج کرد بعد اومد سمتم گفت رو حرف من حرف نمیزنی فهمیدی؟ ده بار این سوالو ازم برسید ک لال شدی جواب بده منم از لج وهم اینک زورم میومد بگم بله فهمیدم😒هیچی نگفتم زبونم قفل شده بود ک ی دفه هلم داد افتادم رو مبل دستشو رو گردنم گذاش گف بخدا میکشمتا جوابمو بده منم جمع شدن خون تو صورتمو حس میکردم فهمیدم قرمز شدم، میگفت دندوناتو خرد میکنم بگو فهمیدی. داش دنبال ی چیزی میگشت برداره بزنه ولی چیزی جلو دستش نبود. هیچی نمیتونستم بگم یهو اشکام ریخت....

ازجام ک بلند شدم رف درازکشید ک بخابه بلخره زبونم باز شد بهش گفتم..... 

دلم برات تنگ شده جُرج کوچولو...ینی الان کجایی داری چیکارمیکنی؟ هواگرمه حتمن بازم مریض شدی  ای کاش هيچوقت راضی ب فروش نمیشدم

چه وحشتناک   

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بش گفتم دوس داشتنتو خوب فهمیدم همه دوست دارمایی ک میگفتی فهمیدم همه از رو شهوت بوده همه اون دوست دارم گفتنات برن ب جهنم... بعدش منم با بچم اومدیم تو اتاقو تنها خابیدیم.... 

تا امروز

دلم برات تنگ شده جُرج کوچولو...ینی الان کجایی داری چیکارمیکنی؟ هواگرمه حتمن بازم مریض شدی  ای کاش هيچوقت راضی ب فروش نمیشدم
ای وای عصبیششش کردی خبببب😑😑😑

ازاینک همیشه ساکت میبودم خسته شدم

2740
چی بود قضیه شکاکه شوهرمنم شکاکه

ن موضوع ی چیز دیگ بود کلن مفصله

ووی اینجور مواقع تف کنید تو صورت طرف    

گفتم ک دوسش دارم