2737
2739
عنوان

دیشب داش خفم میکردحالاامروز براگل آورد

| مشاهده متن کامل بحث + 3384 بازدید | 81 پست
100 تا فحش میدادی بهتر از سکوتت بود قشنگ سوزوندیش😁 من نیستم که عین رادیو خراب فقط حرف میزنم ول کنم ...

وااای من مگه ول میکنم شوهرم سکوت میکنه اینقدر میگم میگم که خودم خسته میشم بعد خندمون میگیره 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ترسناک😐 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2731
وااای من مگه ول میکنم شوهرم سکوت میکنه اینقدر میگم میگم که خودم خسته میشم بعد خندمون میگیره&nbs ...

من یبار انقد گفتم گفتم وقت ناهار بود رفتم اشپزخونه همینجوری داشتم میگفتم اومدم دیدم شوهرم رفته حموم

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
من یبار نقد گفتم گفتم وقت ناهار بود رفتم اشپزخونه همینجوری داشتم میگفتم اومدم دیدم شوهرم رفته حموم

😂😂😂😂😂

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
100 تا فحش میدادی بهتر از سکوتت بود قشنگ سوزوندیش😁 من نیستم که عین رادیو خراب فقط حرف میزنم ول کنم ...

مث من اخر دعوا وقتی ب خودم میام میبینم شوهرم جلودهنموگرفتع هی میگه غلط کردم بسه ابروم رفت

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗

امروز موقع اومدنش خواب بودم وقتی بیدارشدم دیدم رو میز ی شاخه گل زر خوشگل ک بهش ی زنجیر وپلاک ک اسممو نوشته گذاشته 

خیلی خوشگل بود وحسرت خوردم هنوز سرجاشه برنداشتم 

ی بار وقتی رف بیرون رو گردنم امتحان کردم باز گذاشتم سرجاش 😔

دلم برات تنگ شده جُرج کوچولو...ینی الان کجایی داری چیکارمیکنی؟ هواگرمه حتمن بازم مریض شدی  ای کاش هيچوقت راضی ب فروش نمیشدم
2738
مث من اخر دعوا وقتی ب خودم میام میبینم شوهرم جلودهنموگرفتع هی میگه غلط کردم بسه ابروم رفت

😆😆 بخدا خیلی سعی میکنم سکوت کنم همه میگن سکوت خوبه تو دعوا یبار خواستم تریپ سکوت بردارم بخدا بزور یساعت خودمو نگهداشتم بعدش عین بمب ترکیدم

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

بعد از ظهر اومد معذرت خواهی کرد ک من همون موقع بشیمون شدمو الان منو ببخش و فلان و فلان

خیلی دوس داشتم قهرمونو تموم کنیم ولی کاراش خیلی برام گرون تموم شد دوس دارم برگردم ولی ن ب همین ی بار باید بیشتر بشیمونیشو نشون بده

دلم برات تنگ شده جُرج کوچولو...ینی الان کجایی داری چیکارمیکنی؟ هواگرمه حتمن بازم مریض شدی  ای کاش هيچوقت راضی ب فروش نمیشدم