2737
2739
عنوان

بقایای بعد از سقط .... چرا دفع نمیشه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26381 بازدید | 134 پست
کاچی خیلی تاثیر داره با کره محلی و زعفرونم قاطیش کن معجزه میکنه ببخشیدا ولی برو دستشویی بشین زور بزن ...

زور زدن کار اشتباهیه...

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برج ۱۱ سقط کردم.۸ ماهه اقدامم فعلا باردار نشدم

تخمک گذاری خودت و آزمایش اسپرم همسرت و همه چی نرماله ؟ 

خدایا دامن همه ی منتظرهارو سبز کن 🌈❤️💝 هیچ امیدواری رو نا امید نکن  آمین 👑
2731
یادت. نمیاد چند روز خوردی ؟  دکتری که منو کورتاژ کرد واقعا خدا. ازش نگذره چقد توی بیمارستان دا ...

وای چقدرسخت.خب بالاخره طول میکشه تابیاد اخه چه دکتری بودازکمرم بی حس کرده‌ بدترکمردردبگیری.من دکترما یهوای پیداکردم یعنی موقعی که فهمیدم بایدسقط کنم کنارسونوگرافی این دکتره بودرفتم پیشش وراضی بودم حتی گفت بمن نترس انقدردلداریم داد بعدم تومطب هم کورتاژمیکردبقایارا ولی گفت اگه میترسی بیمارستان هم میتونی بیای ولی نرفتم خیلی گرون میشد بیمارستان خصوصی بود.من ۸ساعت به ۸ساعت خوردم.بعدم که بقایامونددکتربازگف بیاکورتاژنرفتم بازهمین قرصانوشت گفت بعدازده روز بخور البته چندروزدیگه مونده بودبه ده روزکه رفتم دکتر  فکرکتم دوباره این قرصا یک ساعت به یه ساعت سری دوم خوردم مال من ریزبودجنین دفع شد.ولی مال دخترخالم خیلی طول کشید که باکورتاژکردن راحت شد.پرس وجوکن بازم ببین چطوریه دیگه کورتاژمیکنن فکرنکنم چیزی بمونه اگه اشتباه کرده میتونی ازدستش شکایت کنی

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
وای اره من که خیلی زور زدم واقعا خدا بخیر بگذرونه 

همینا . گفتم انجام بده میفته.این قرص چند روز دیگه بهت فشار میاره.رحمت دچار انقباض میکنه و میفته

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
2740
همه چی خوبه.

شاید به خاطر اینکه برای سقط گرمی زیاد خوردی رحمت طبعش گرم شده  باید متعادلی کنی احتمالا عزیزم 

ممنون از دلداری عزیزم  چند روز طول کشید دفع کنی ؟

دوهفته خوب خوب شدم ولی هفته ی دوم خونریزی نداشتم لک بود.روهم ده روزطول کشید روزای سخت وپردرد

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
اخه من موقع سقط احساس مدفوع داشتم زور میزدم لخته های بزرگ ازم میوفتاد بیرون 

وای منم همینطور چقدر وحشتناک بود 

واقعا بدترین تجربه ی زندگیم بوده تا الان 

اخه من موقع سقط احساس مدفوع داشتم زور میزدم لخته های بزرگ ازم میوفتاد بیرون 

اون ک اره..باید زور بزنی چون لخته شبیه جیگر مرغ هست...ولی بقیا فرق داره...

اهان من قرص خوردم شیاف نبود.فکرکنم قرص بهتره

2706