2737
2734
عنوان

بقایای بعد از سقط .... چرا دفع نمیشه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26096 بازدید | 134 پست
بیا تاپیک اخرم کمکت کنم

قفله تایپیک آخر 

همون تایپیک خزباری رو مگه نمیگی؟

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه منظورم اینه که بقایا موقع دفع به چه صورت بوده شکلشون من فقط یه چیزهایی شبیه رگه خون که کش دار ...

خودشه راستی دکتربه شماآنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت نداد؟

🧸🧸🧸🧸🧸🧸                                                               
2740
انتی بیوتیک برا اینه ک عفونت نکنی

به من ۳سال پیش سه تا جنتا یه ورز آزیترو و یه سفکسیم داد ازونجایی که الان افسردگی دارم وافسردگی فکری عملی رفته تومخم که بدنم مقاوم نشه یوقت به اینا هرچند من دیر فهمیدم باید دکترم روعوض کنم بی دلیل یه تن دارو میده چمیدونم شاید من ذهنم زیادی منفیه 

🧸🧸🧸🧸🧸🧸                                                               
عزیزم چیکار کردی کورتاژ کردی،؟

ن عزیزم با قرص دفع شد

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰