2733
2734
عنوان

بقایای بعد از سقط .... چرا دفع نمیشه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26090 بازدید | 134 پست
دوهفته خوب خوب شدم ولی هفته ی دوم خونریزی نداشتم لک بود.روهم ده روزطول کشید روزای سخت وپردرد

اخی عزیزم 

واقعا تا کسی این درد رو نکشه نمیفهمه چقدر سخته

روح‌و جسم با هم  درگیرن 

خداروشکر که بخیر گذشت برات 

خدایا دامن همه ی منتظرهارو سبز کن 🌈❤️💝 هیچ امیدواری رو نا امید نکن  آمین 👑
وای منم همینطور چقدر وحشتناک بود  واقعا بدترین تجربه ی زندگیم بوده تا الان

من ساکشنم کرد دکتر.درد انچنانی نداشت.ولی حس بدی بهم دست میداد...درد واقعی رو. تو بقایا ک مونده بود کشیدم

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم همینطور چقدر وحشتناک بود  واقعا بدترین تجربه ی زندگیم بوده تا الان

اره من که خیلی خیلی خونریزیم شدید بود یعنی لخته ها اندازه کف دست بود میخاست بیوفته دوست داشتم داد بزنم تا رفتم بیمارستان امپول زدن برا دفع بقایا و قطع خونریزی خونریزیم خیلی خیلی شدید بود همینجور خون میریخت یک ثانیه بند نمیومد

2731
شاید به خاطر اینکه برای سقط گرمی زیاد خوردی رحمت طبعش گرم شده  باید متعادلی کنی احتمالا عزیزم&n ...

رحمم انگار سرده

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
من ساکشنم کرد دکتر.درد انچنانی نداشت.ولی حس بدی بهم دست میداد...درد واقعی رو. تو بقایا ک مونده بود ک ...

اخی  واقعا میفهمم 

همین الان هم من درد دارم واقعا دلم میخواد تموم بشه 

اره من که خیلی خیلی خونریزیم شدید بود یعنی لخته ها اندازه کف دست بود میخاست بیوفته دوست داشتم داد بز ...

من واس ساکشن بیهوشم نکرد...منم لخته اندازه کف دست بود.... تا ۱۰ روز خونریزی داشتم...بعد از ۲۰ روز پریود شدم

2738
من واس ساکشن بیهوشم نکرد...منم لخته اندازه کف دست بود.... تا ۱۰ روز خونریزی داشتم...بعد از ۲۰ روز پر ...

برا من حداقل هفت هشت تا اونجوری لخته اومد ازم اگه امپول بهم نمیزدن از بین میرفتم خیلی وضعم خراب بود

وای چقدرسخت.خب بالاخره طول میکشه تابیاد اخه چه دکتری بودازکمرم بی حس کرده‌ بدترکمردردبگیری.من دکترما ...

من چون خودم قرص سایتوتک زدم توی خونه. نمیتونم ازش شکایت کنم 

دکتره هم فهمید توی پروندم هم نوشت 

برا من حداقل هفت هشت تا اونجوری لخته اومد ازم اگه امپول بهم نمیزدن از بین میرفتم خیلی وضعم خراب بود

منم جوری افتادم روی خونریزی که داشتم بیهوش میشدم 

بیچاره شوهرم از اون شب کمرش عیب کرده میگه از بس ترسیده بودن برات 

من خون از پام میچکید توی راهروی بیمارستان 

اخی عزیزم  واقعا تا کسی این درد رو نکشه نمیفهمه چقدر سخته روح‌و جسم با هم  درگیرن  ...

ممنون ان شاالله مال شماهم به زودی دفع بشه.دکتربهت قرص تقویتی نداده؟بایدخودتاتقویت کنی.یه سری قرصه مثل آهنه مال بعدسقطه به من دادبامولتی ویتامین شبامیخوردم انگار یکم جوون میگرفتم.مامانمم برام کاچی میپخت کمرم سفت بشه.بعدازدفع بقایا حتما قرص کمربگیرقرص کمردوتاباهم هستن نروماده بذارروگاز پوستش بترکه پودرش کن یعنی بکوب با پودرنخودخام،وموردوبابونه،ویه زرده تخم مرغ اگه خواستی یه کوچولوارد هم بریز بده کسی بماله شب موقع خواب به کمرت اگه خواستی یه ذره روغن زیتونی کنجدی چیزی بریزیانارگیل بعدروشا بانایلون بعدم بادستمالی چیزی ببندگرم بمونه صبح پاشوبشوراذیت میشی ممکنه حتی یکم بریزه ولی ارزششاداره تاکمرت سفت بشه.هرشب به مدت ده شب اینارابذاز.البته بماندمن طاقت نداشتم دیگه ایناراامتحان کنم یه چندباری گذاشتم‌.ولی شمابذارکمرت سفت بشه کمردردهم نگیری

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
ممنون ان شاالله مال شماهم به زودی دفع بشه.دکتربهت قرص تقویتی نداده؟بایدخودتاتقویت کنی.یه سری قرصه مث ...

ممنون عزیزدلم 

قرص کمر کجا گیر میاد تا حالا نشنیدم ؟ 

اسم مولتی ویتامینی که میخوردی یادت نمیاد ؟ 

ممنون عزیزدلم  قرص کمر کجا گیر میاد تا حالا نشنیدم ؟  اسم مولتی ویتامینی که میخوردی یادت ...

عطاری هاداروگیاهیا دارن همین هاای که گفتم اکثراهمین عطاریادارن.همین قرص مولتی معمولیا بودایرانیا فکرکنم رنگش قرمزبود

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
منم جوری افتادم روی خونریزی که داشتم بیهوش میشدم  بیچاره شوهرم از اون شب کمرش عیب کرده میگه از ...

منم همونطور عزیزم خون بحدی بود که بیمارستان رفتی من قبلش هفت یا هشت ساعت بود خونریزی شدید داشتم بیمارستان رفتی سه تا نوار و و پارچه گذاشتم چادر مشکی سرم کردم گفتم خون در نیاد اونجا به مانتو ابروم بره با لباس خونه و چادر مشکی رفتم بیمارستان رو صندلی هم ننشستم گفتم صندلی کثیف میشه یه تکون کوچولو میخوردم کلی خون میومد الانم با یاد اوریش تنم به لرزه میوفته

2706