2737
2734
عنوان

چطوری حالتونو و خوب کردین بعد از شکست عشقی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1352 بازدید | 93 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدانکنه سرنوشتت عین من باشه درست وقتی که داشتم از اون جدا میشدم مادرمو از دست دادم

بمیرم برات .خدا از کسی که دلتو شکسته نگذره

درحال ساختن یه زندگی جدید...
2731
۴

چهار سال ؟ الان کامل فراموش کردید؟ 

ببخشید میپرسم ، اخه من یکی دوس دارم نمیتونم فراموشش کنم

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
2740
راحت شدی؟؟؟دیگه بهش فکرم نمیکنی؟؟؟شوهر کنم بنظرت حالم خوب بشه؟؟؟

خیلی دردناک بود خیلی یادمه زمین از اشکهام خیس میشد ولی یه مدت که گذشت اول عادت کردم یه مدت دیگه که گذشت تازه فهمیدم یه عشق اشتباهی بود بارها خودم را شماتت کردم

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
الان پشیمونی ؟؟؟ برا منم خواستگار اومدا میخودم ازدواج کنم تموم بشه بره 

نه خیلیم خوشحالم که نشد

که روی حرفم نموندم الان احساس بهتری دارم

هرچند اون زمان فکر میکردم میمیرم 

حتی میگفتم عروس میشم طلاق میگیرم که بیام با تو باشم

عقلم کم بود

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه زندگی من...خدایا شکرت
سخت بود اما خب گذشت راحت شدم

مرسی عزیزم 🌹🌹

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
من به شدت به امام حسین اعتقاد دارم بهش گفتم اگه قسمتمه بزار بیام کربلا و یهویی کربلام درست شد فکر کر ...

حدس زدم رفتی تو تاپیک حس ششم

فقط یه جمله بهت بگم تو به خدا و ائمه بیشتر اعتقاد داری یا به حرف کاربران مجازی ،کسایی که مثل من و تو ان و فقط اون چیزی که تو ذهنشون میان رو میگن؟؟؟کی گفته حرف اونا صددرصد درست از آب درمیاد؟

تو بهترین کارو میکنی..بسپار به خدا..رهاش کن..بذار اگر قسمتته بگرده بیاد پیدات کنه..اگر قسمتته برمیگرده..آرامش زندگیتو بدست بیار به روال عادی برگرد تو زندگیتو ادامه بده رحمت اون بالایی رو هم قبول داشته باش بهترینا برات اتفاق میفته😙😙

حدس زدم رفتی تو تاپیک حس ششم فقط یه جمله بهت بگم تو به خدا و ائمه بیشتر اعتقاد داری یا به حرف کاربر ...

مرسی خیلی اروم شدم با حرفت 

درحال ساختن یه زندگی جدید...
2706