2752
2734
عنوان

چطوری حالتونو و خوب کردین بعد از شکست عشقی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1352 بازدید | 93 پست

ی سال باهم بودیم

4روز مونده بود  ب سالگرد ی ساله شدنمون رفت

رفت و داماد شد

داغون شدم

له شدم

بعد ی سال و چن ماه تازه برگشتم ب زندگی عادیم دوباره برگشت، قبولش نکردم

بعد ی ماه بازم دوباره برگشت پشیمون بود، گف طلاقش میدم، هه

بازم قبولش نکردم 

فقط باید زمان بگذره و سنگ بشی 

اره 

سخته خیلیییی سخته

خودم ۱۱سال با کسی بودم خواستگاری هم اومد نشد بهم برسیم جدا شدیم ۳ سال گذشته چندبار برگشت و بازم جدا شدیم کلا فراموشش کردم و خدارو شکر میکنم بهش نرسیدم ولی ۳ سااااال عذاب کشیدم تا اینی که هستم شدم

بعد عاشق شدم یه عشق یه طرفه که طرف روحش هم خبر نداره که فهمیدم کسی دیگه رو دوست داره و من باز نابود شدم شکستم😔😔انگار قسمت تنهاییه

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

روی عزت نفست کار کن، به خودت یادآوری کن که چقدر باارزشی، فیلم ببین ترجیحا ترسناک یا کمدی 

ورزش کن برو باشگاه 

حمایت عاطفی بگیر از اطرافیان البته نه اینکه بری براشون درددل کنی زیاد، باهاشون وقت بگذرون.. خونه اقوام و دوستان برو.. اگه به گل ‌و گیاه علاقه داری چند تا گل بگیر بیار تو خونه.. بازی فکری مثل شطرنج انجام بده.. خلاصه یه کاری کن ذهنت نره سمت خاطرات .. 

میدونم ممکنه خیلی فکر و خیال کنی و تو ذهنت دادگاه تشکیل بدی گاهی ممکنه خودتو سرزنش کنی ولی هر وقت اینطوری شد به خودت تلنگر بزن و بگو تو غمت غرق نشوووو. 

کانال رو عوض کن سریع 

ابدا آهنگ غمگین و احساسی گوش نکن فعلا

جلوی خودتو نگیر که اصلا گریه نکنی گاهی لازمه گریه کن سبک میشی.. 

خودتو مجبور کن فعال تر بشی 

هدف های کوتاه مدت و میان مدت بذار برای خودت 

به حرفای آدمای منفی گوش نکن

به پرنده ها یا حیوونا غذا بده 

رابطه ات  رو با خدا قوی تر  کن منظورم صرفا نماز و اینا نیست با خدا حرف بزن و درددل کن از خودش بخواه کمکت کنه بعد معجزه شو ببین تو زندگیت💓

فایل زندگی مثبت و شاد تو اینستا و تلگرام پره گوش کن 

ویژگی ها و اخلاقای بد طرف رو بنویس اینطوری راحت‌تر دل میکنی 

به خودت زمان بده و خودت رو ببخش 

میدونم سخته ولی از پسش برمیای♥️🌺

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
اوایلش گریه مرحله بعدش تنهایی یه حال بد که نمیرفت حدود دو سال طول کشید تا به خودم بیام

دوسال که من عمرم و از دست میدم خیلی زیاده 

درحال ساختن یه زندگی جدید...
روی عزت نفست کار کن، به خودت یادآوری کن که چقدر باارزشی، فیلم ببین ترجیحا ترسناک یا کمدی  ورزش ...

چقد قشنگ گفتی مرسی .ویژگیای بدش ؟؟کلا اخلاقش شبیه خودم بود رفتارش .همه چیزش .خیلی برام سخته واقعا .خودمو توش میدیدم 

دلیل خاصی داشت فکر میکردی درست میشه؟ و اینکه کیا گفتن نمیشه؟ روزهارو هم نشمار اصلاااا

من به شدت به امام حسین اعتقاد دارم بهش گفتم اگه قسمتمه بزار بیام کربلا و یهویی کربلام درست شد فکر کردم امام حسین میخواد جوابمو بده.امروز بچه ها تو تاپیکم گفتن نمیشه حس ششم شون اینو میگفت همشونم همینو گفتن کلا نا امید شدم 

سخته خیلیییی سخته خودم ۱۱سال با کسی بودم خواستگاری هم اومد نشد بهم برسیم جدا شدیم ۳ سال گذشته چندبا ...

چقد سرنوشتت شبیه منه 

2706