2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من ام وی ام ۱۱۰ داشتم البته چهارسیلند عالییییی بود عالیییی ، قبلش هم هاچبک داشتم که دیگه گفتن ...

من ام دی ام خیلی دوست دارم ولی شوهرم میگه واست هاچ بگ بر میدارم چون اگه خراب بشه هرکس میتونه تعمیر کنه قطعاتش هم که راحت گیر میاد میگه ام وی ام دردسرش زیاده هم پر خرجه هم سخت پیدا میشه قطعه هاش

تیگو

تیگو 5 یا 7 مال شوهرم مال شوهرم 5 بود فروختش 7 گرفت الانم اونو میخواد بفروشه 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2742
من شوهرم 206داره واسه منم میخواد بگیره تو همین چند روز یا پراید هاچ بک یا ام وی ام 110 تابحال هم نظر ...

من هاچ بک داشتم کلا توش میشینی انگاری اسباب بازیه کوچیک و سبک و فرمان باریک و.. جعبه کوچیک ولی اگه رانندگی خوب باشه راحتی مخصوصا داخل شهر خوبه ولی من مسافرت بین شهری هم باهاش رفتم خودم رانندگی کردم خوب بود ولی واسه خودم و بچه هام و اینکه مثلا جایی بدی وسیله زیاد نخواد مصرف بنزینش خیلی کمه و خیلی زود جا پارک پیدا میکنی چون کوچیکه راحت جا میشه 

ام وی ام تجربشو ندارم نمیدونم

میگن داغونترین ماشین چینیه ولی از پراید داغونتره یا نه رو نمیدونم

منتظر اتفاقات خوبم 
بیا تعویض کنم ماشینامو‌نو دلمو اب کردی لاناتی😂😂

نپس بازم سلام ندادم 😂

بهتری عزیزم؟؟

واا ماشین ارزون خودته در حد ماشین من میدونی؟؟😒

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2740
یه ۲۰۶دارم رفیق تنهاییامه همش باهم میریم گردش😂قبلشم پراید داشتم  

خداییش ۲۰۶ سخت من یک تایمی داشتم همش حس میکردم الان میرم تو دیوار 😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩پررررررررراید💩💩💩💩💩💩💩

😂😂😂😂😂👌👌👌👌خفه نشی

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2706