2733
2739
بله متاسفانه... تازه چند بابر هم گرونتره تو ایران.

تو ایران همه چی گرونه اینکه دیگه چیزی نیست 

تازه تو منطقه آزادم اگه قیمتش پایین تر باشه نهایتش ۱۰۰ تومن نه بیشتر

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
mvm x33s

X22 چطوره خوبه بنظرت متاسفانه تایپک خوندم هیچ کس نداشت از هر کی میپرسم میگه خوبه اما دوست دارم یکی که خودش داشته باشه نظرشو بدونم 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

mvm x33s

میدونم ربطی به ماشین شما نداره گفتم اطلاع داشته باشی شوهرم میوه خوبه اما ماشین خودت قوی تره و دو دل شدم 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2731
میدونم ربطی به ماشین شما نداره گفتم اطلاع داشته باشی شوهرم میوه خوبه اما ماشین خودت قوی تره و دو دل ...

طراحیش خوبه در کل قشنگه مصرفشم پایینه امکاناتشم مناسبه اما موتورش خیلی قدرتمند نیس قطعاتشم گرونه زودم پیدا نمیشه در کل خدمات پس از فروشش افتضاحه

تا چشم کار می کند صحنه ایست خالی از تو کاش می دانستی چقدر خوب بازی می کنی نقش نبودنت را
طراحیش خوبه در کل قشنگه مصرفشم پایینه امکاناتشم مناسبه اما موتورش خیلی قدرتمند نیس قطعاتشم گرونه زود ...

خب پس بیخیالش بشم 

ولوو xc90  اگه دیدین کامنت رو زود پاکش کنم‌

بیدارشو از خواب😄

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
تو که میگفتی مامانم تو آرایشگاه تو خیابون فرشته کار میکنه و یه خانم پولدار از من خوشش اومده ولی من ر ...

اره 

😂😂😂😂😂😂

میخواستم پزبدم ولی شوخی کردم پرایدم ندارم چه برسه به ولوو xc90

منم اون اول میکفتم راوفور وقتی بردم نمایندگیش دیدم رو فوره ولی مثه بی ام دبلیو که تو ایران میگن بی ا ...

اصلا خودت نمایندگی ماشینت سوادشم کم بود

خودش ی اسمی واسه خودش درست کرده

وقتی همه جاااا تو سایتا تو دیوار تو شیپور

راوفور

دیگ روفورش چیه؟

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋