1464
1459
عنوان

برم یا نرم؟

130 بازدید | 19 پست

سلام خانومها

من یه کاری رو مردد ام بیاید بگید من چیکار کنم؟🥺

من ۲۵سالمه یه پسر ۶ ساله دارم که امسال میره مهد

چند ساله که از درس فاصله گرفتم و چون زود ازدواج کردم متاسفانه درسمم و نتونستم ادامه بدم و دیپلم دارم

حالا که بچه ام نصف روز خونه نیست گفتم منم واسه خودم برم سره یه کاری و هم از تنهایی در بیام هم احساس مفید بودن 

با خودم فکر کردم برم کلاس های جهاد دانشگاهی واسه دستیار دندانپزشک 

حالا به نظرتون بادر نظر گرفتن شرایط من ،من میتونم برم سر کار؟

کسی تا حالا رفته دستیار دندانپزشک؟ کارش سخته؟

شوهرم میگه نمیتونی هم به بچه رسیدگی کنی هم کار کنی؟🥺☹

اتفاقا منم میخواستم برم ولی معمولا ساعت کاریش زیاده باید شرایط مطبو ببینی

لطفا دست بردارید از این ژست وفادار بودن! از این ژست پای کسی ماندن آن هم به هر قیمتی! باور کنید بین چند میلیارد انسانی که روی این کره ی خاکی هستند حتی یک نفر برای این خودآزاری به ظاهر وفادارانه ی شما، تره هم خورد نمی کند. دست و بال احساس تان را برای انتخاب یک زندگی شاد باز بگذارید. با فرو رفتن در لاکتان و خودخوری کردن هیچوقت چیزی درست نشده و نمی شود. این موضوع را خودتان بهتر از هرکسی می دانید، پس دست از گول زدن خود بردارید. واقعیت تلخی که در زندگی فهمیدم این است که وفادار بودن برای کسی که دیگر متعلق به شما نیست، به درد هیچکس نمی خورد و بدتر از آن شما را در گردابی فرو خواهد برد که راه بازگشت از آن نیز سخت خواهد بود. پس از این پوسته ی خودآزاری و خودقربانی پنداری دربیایید، با شادی زندگی کنید و منتظر اتفاقات خوب آینده باشید.

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1473
حق با شوهرته بچت تا کلاس اول دوم نیاز ب رسیدگی داره خیلی ک از پایه قوی باشه ب بچت برس فقط

اخه پس من چی؟؟؟؟

به خدا تو خونه پوسیدم؟؟؟

همه ی هم سن و سالام این ور اون ورن من نشستم خونه و بچه داری

حالا ناشکری نمیکنم ولی حوصله ام خیلی سر رفته

بنظر من فكر خوبى كردى.ولى بزر چيزى ياد بگير كه دو فردا ديگه زمانبندى كارت دست خودت باشه.مثل خياطى،كا ...

دستیار دندانپزشک شهریه اش خیلی خوبه 

پرستیژ کاری اش هم بد نیس

خیاطی و آرایشگری زمان بر و هزینه بره نیست؟

1447
اخه پس من چی؟؟؟؟ به خدا تو خونه پوسیدم؟؟؟ همه ی هم سن و سالام این ور اون ورن من نشستم خونه و بچه د ...

مادری عزیزم بچت واجب تره جدی میگم نمد دوزی کن خونه سرگرم شو سی دی بخر یاد بگیر هنریه برا خودش

مادری عزیزم بچت واجب تره جدی میگم نمد دوزی کن خونه سرگرم شو سی دی بخر یاد بگیر هنریه برا خودش

اخه دز در و دیوار خونه بدم اومده بس که نشستم تو خونه

ولی اینم بد نیس

حداقل سرم گرمه

1474
دستیار دندانپزشک شهریه اش خیلی خوبه  پرستیژ کاری اش هم بد نیس خیاطی و آرایشگری زمان بر و هزین ...

من از نظر زمان كارى در آينده گفتم.يه خياط ميتونه به بچه و خونه زندگيش برسه.شب كه همه خوابن يكى دو ساعت كار كنه.آرايشگرا اون ساعتايى كه وقت آزاد دارن به مشترى وقت ميدن.ولى دستيار بايد فرمانبر آقاى دكتر باشه.حجم كارو ساعتمار دست دكتر هستش.

واقعا میگی ؟؟؟ اخه مگه من چی دارم؟ یه زن ۲۵ ساله خانه دارم که از ۱۵ سالگی متاهل شدم

لاقل مجبور نبودم فامیلای عنم و هر هفته تو خونمون ببینم 

یا برم خارج هر روز زنگ بزنن موس موس کنن تو رو خدا من و ببر با خودت 

لاقل مجبور نبودم فامیلای عنم و هر هفته تو خونمون ببینم  یا برم خارج هر روز زنگ بزنن موس موس کن ...

😂😂خوب اینم خوبه که من التماس میکنم یکی بیاد پیشم

یا اینم خوبه که برای موقعیتت دورت موس موس میکنن حداقل تنها نیستی

من حتی یه دوست ندارم که لحظه هایی که تنهام برم پیشش یا اون بیاد 

یا برم باهاش خرید🥺🥺🥺☹☹☹

1450