1648
1605
عنوان

یا بچت یا مادرت

912 بازدید | 51 پست

امروز داشتم با خودم فکر میکردم که اگه خدا بهم بگه از بین این دو نفر فقط یکی و میتونی انتخاب کنی و داشته باشی من کدوم و انتخاب میکنم واسم خیلی سخت بود ولی هرکاری میکردم میدیدم واقعا نمیتونم از بچم بگذرم بعد گریم گرفت با خودم گفتم یعنی همین بچه ک الان واسش میمیرم و اونو حتی ب مادرمم ترجیح میدم بچه دار بشه منی و ک انقدر دوسش دارم و همه کار براش میکنم میفروشه ب بچش و باز جواب ذهنم مثبت بود جواب شما کدومه؟مادر یا بچه؟

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522
8
1626

اسی جان نصف شبی چرا ذهن منو درگیر میکنی اخهههه

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

الان جون مجردم تصوری از بچه ندارم و قطعا مادرمو انتخاب میکنم ولی اون موقع شاید چون خودم خواستم بچه ام وارد این دنیا شه اونو انتخاب کنم اه چ سوال چالشی پرسیدی اصن قادر به انتخاب نیستم قربون مامانم بشم  من که انقد عاشقشم 😘😍

دشمنا عوضی ان و رفیقا عوضی ترچون دشمنا همونن و رفیقا عوض میشن 🙃👽👍🖖تنها عشق زندگیم که دلیل امید به زندگیمه ‌که بخاطرش هنوزم نفس میکشم و از پا نمیفتم مامانمه قربونش بشم خدایا از عمرم کم کن به عمر مامانم اضافه کن واسه سلامتیش اگه دوست داشتی یه صلوات بفرس  ❤❤بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.تو تاپیکایی که موضوع عمومی هست میتونید ریپلای کنید تا بدون توهین تبادل نظر کنیم ولی وقتی موضوع شخصی استارتر هست و من نظری دادم  حق ریپلای نداری چه برسه به ریپلای توهین و فحش ...اگه ریپلای توهین  کردی بعد خوندن امضام پس یه احمقی و من بیشتر از یه بار جواب یه احمقو نمیدم😌

بچم واقعا😑

یک عمر برای دوست داشتنت ...مدت کوتاهی‌ست مگر آدم چند سال عمر می‌کند؟و تازه ممکن است ...نصف عمرش هم تو را نشناسد!تو اما از ابتدا بوده‌ای...همین طور دوست داشتنی مخاطبِ هرچه شاعر!دلبرِ هرچه عاشق! کسی نتوانسته تو را ...جوری که لایقش هستی دوست بدارد حتی من!قول می دهم ..تمام عمرم را خوبِ خوب ...دوستت داشته باشم و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم ...زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...
1639