1608
1609
عنوان

انتخاب اسم بین آنیل و آوین

311 بازدید | 54 پست

سلام کمکککککک کنید دخترم یک ماه دیگه به دنیا میاد هم اسم آنیل رو دوست دارم هم آوین 

بگین کدوم قشنگتره 

آنیل:  با ریشه ترکی به معنی نامدار و مهربان

آوین : با ریشه کردی به معنی عشق 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز

انيل قشنگه

خوب خودتون تركين يا كرد؟!

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

آوین 

امشب دلم میخواهد بیخیال ترین ادم روی زمین باشم،یک آلزایمر شبانه بگیرم و به هیچ چیزو هیچ کس فکر نکنم ،شب برای غصه خوردن نیست،غصه ها بماند برای فردا میخواهم زیر این سقف ستاره اندود وخیالی دراز بکشم و با افکار شاد کودکی ام بخوابم 😔
1613

اوین

دوستای نی نی سایتی میشه لطفا برای بچه دار شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه ست دعا کنید و یک صلوات مهمونش کنید 💕                                           انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه به امید خدا❤
1432

آوینا بهتر نیست نسبت به آوین؟

البته آنیل به نظرم جدیدتره نشنیدم جایی

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

عزیزم ناراحت نشید ولی انیل آدمو یاد وانیل میندازه

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

ایشالا دخترتوخدا نگه داره هردوتاش هم اوا وهم اهنگ قشنگی دارن والا ادم میمونه خخخخ ولی خب چون یکش باید باشه آنیل باشه خودتون ترک یا کردین

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
1523

اگه کردین کژالم قشنگه یا اگه کلا فرقی نداره از چه حروفی باشه یا چه طایفه ای جانانم خیلی خوشگله

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

آنیل رو میگن وانیل

همون اوین بذار 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی هرچی عاشقه برسن بهم ❤❤        هرجا رسیدیم گل بهتر از تو ندیدیم❤❤ هرجارم.بگردی.عاشقتر از من کسی نیست❤تو بارونی یه نمه،هم آرومی      دردی ولی   درمونی.     بگو همیشه می مونی   ❤ ااااخ   که ،کور بشه هرکی نبینه،عشق ما دوتارو ❤  بزنیم به دریاااااا، باهم    بریم جاده شمالووووو،❤   دست دلم نیس که آخه  انقد من می خوامت ❤تموم زندگیم شدی بد افتادم تو دامت ❤   اااااخ،داره دلم میره برات ❤جز من نباید کسی تورو بخواد❤بگو چی داری تو چشات، که دل،می بره،انقد زیاد ❤
1578