2733
2734
عنوان

زگیل تناسلی یا خال گوشتی؟🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 29280 بازدید | 73 پست
نه عزیزم خوشحال نباش راه جنسی که بدتره کلا فعالیت جنسی این ویروسو فعالتر میکنه  در ضمن این ویر ...

یعنی به نظر شما بیشترین احتمال ایجاد این ویروس از طریق رابطه جنسیه؟

بنظرت دکتر پوست بهتر نیس برم تا زنان؟

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده
یعنی به نظر شما بیشترین احتمال ایجاد این ویروس از طریق رابطه جنسیه؟ بنظرت دکتر پوست بهتر نیس برم تا ...

بله عزیزم انتقال جنسی بیشترین عاملشه

اول دکتر زنان میری واسه معاینه و تشخیص

اگه لازم بدونه ارجاع میده دکتر پوست خیلیاشونم همون موقه تو مطب دستگاه کوتر و کرایو دارن خودشون درمان میکنن

چند سالته؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اااا یعنی استخر برم‌میگیرم ازشش؟ وایی چند وقته هی میگن بریم با دختر خاله های شوهرم هی پیش نمیاد از ی ...

نه عزیزم اینا همه حرفه راه انتقالش تماس مستقیم با عارضه هستش استخر دیگه چیه عمر ویروسشم خیلی کمه تو اب دووم نمیاره که

ممکنه از ژیلت آلوده ای که همون لحظه استفاده کرده کسی بگیره یا حوله مشترک بلافاصله بعد استفاده فرد ناقل

ممکنه دستگاه لیزری که تماس مستقیم با زیگیل داشته بعدش سریع واسه یکی دیگه استفاده کنن مبتلا میشه

حتی معذرت میخوام ک ا ن د و م هم تا۵۰ درصد جلوگیری میکنه از انتقالش

نه عزیزم اینا همه حرفه راه انتقالش تماس مستقیم با عارضه هستش استخر دیگه چیه عمر ویروسشم خیلی کمه تو ...

اهان پس استخر اینا نیست میشه رفت ولی اره ژیلت استفاده نمیکنه  اپیلاسیون میره میدونم ولی رابطه با مسی نمیدونم چون خونواده شوهره اصن نمیپرسم‌اینم‌ چون‌خودش پرسید ازم ک یه همچین موردی دارم گفتم بیا بریم دکتر من نیمد گفتم‌خوب خودت برو ی دکتر ببین چیه مشکل درست نکنه واست ولی فعلا گوش نداده 

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2742
حتما باید بره این وسط فقط خودش نیست پای شریک زندگیشم در میونه 

اره دیگ ببینم‌این‌دفعه دیدمش بفرستمش بره بترسونمش بگم‌باعث سرطان‌میشه دوراز جونش بلکه بره

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
اره دیگ ببینم‌این‌دفعه دیدمش بفرستمش بره بترسونمش بگم‌باعث سرطان‌میشه دوراز جونش بلکه بره

دور از جونش خدا نکنه

ولی کسانی که ویروس عامل پرخطر دارن  ۸۰درصد بیشتر از افراد عادی مستعد سرطان دهانه رحم وآلت تناسلی و مقعد هستن

دور از جونش خدا نکنه ولی کسانی که ویروس عامل پرخطر دارن  ۸۰درصد بیشتر از افراد عادی مستعد سرطا ...

وایی خدا اعصابم بهم ریهت کاش قبول کنه بره دکتر

2738
وایی خدا اعصابم بهم ریهت کاش قبول کنه بره دکتر

نگران نباش خانومی میگم تو هزار نفر شاید۱نفر ویروس پر خطر داشته باشه

من پستاتونو همه رو نخوندم ولی اگه هنوز هیچ رابطه ای باهاشون نداشتین خودتون برین واکسن گارداسیل بزنین توی ۳مرحله تزریق میشه به فاصله۶ماه

اینا واکسنای نوع پرخطرن واسه خانومای دوشیزه ای که هنوز رابطه جنسی نداشتن

نگران نباش خانومی میگم تو هزار نفر شاید۱نفر ویروس پر خطر داشته باشه من پستاتونو همه رو نخوندم ولی ا ...

من خواهرشوهرمه ولی خوب رابطه ای ک ندارم‌جسمی‌استخرم‌خیلی وقته نرفتم‌باهاش اخرین بار مرداد بود.یعنی منم‌باید واکسن بزنم؟ اخه من ک نمیتونم‌ازش گرفته باشم ! بعد اهان امکان داره ی مدت بعد مصرف قرص اسیکلوویر ک‌برای تبخال هست اینجوری شده باشه اخه تاتو کرد لبشو رژ زد بعد سابقه تبخالم‌ندارن اصن‌هونواده همسرم میگم شاید واسه اینه زده بیرون‌از جای دیگش؟

من خواهرشوهرمه ولی خوب رابطه ای ک ندارم‌جسمی‌استخرم‌خیلی وقته نرفتم‌باهاش اخرین بار مرداد بود.یعنی م ...

ببخشید من فک کردم اقا هستن پس ربطی به شما ندارن

ایشون تبخال دارن یا زیگیل؟؟ اینا ویروساشون با هم فرق میکنه

تبخال تناسلی منشاش میتونه تبخال لب هم باشه که اونم باز از راه تماس دهانی در رابطه جنسیه آسیکلوویر خودش پماد ضد ویروسه نه اینکه ویروس زا باشه ربطی نداره

ببخشید من فک کردم اقا هستن پس ربطی به شما ندارن ایشون تبخال دارن یا زیگیل؟؟ اینا ویروساشون با هم فر ...

نه میگ چند باری پیش اومده وقتی پریود میشه بعد پریچد یه حوش میزنه بیرون بزرگ ک بعد از چند روز چرکش درمیاد 3 دفعه اینحوری شده ولی نمیدونم‌باز‌چیه چه حوریه من اینحا از یکی‌از کاربرا پرسیدم ک علایمش گفتن سوزش خارش دارن ولی این نداره سوزشو

بله عزیزم انتقال جنسی بیشترین عاملشه اول دکتر زنان میری واسه معاینه و تشخیص اگه لازم بدونه ارجاع م ...

من امروز رفتم دکتر پوست، از ترس دیشب خوابم نبرد، گفت اسکین تگه، یعنی زائده گوشتی، بعد هم گفت اگه می خوای برش دارم، با کوتر برداشت،۲۵۰ تومن هم پول گرفت، هیچ دارویی هم بهم نداد جز پماد سوختگی، امیدوارم که درست تشخیص داده باشه

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده
من امروز رفتم دکتر پوست، از ترس دیشب خوابم نبرد، گفت اسکین تگه، یعنی زائده گوشتی، بعد هم گفت اگه می ...

خوب عزیزم خداروشکر که زیگیل نبوده ولی تشخیص این دو از هم خیلی مشکله به اسکین تگ منگوله های گوشتی هم گفته میشه  و بیشترم تو افرادچاق و دیابتی دیده میشه اگه دیگه درنیومد پس زیگیل نبوده

2706