2737
2734
عنوان

زگیل تناسلی یا خال گوشتی؟🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 28967 بازدید | 73 پست
خوب عزیزم خداروشکر که زیگیل نبوده ولی تشخیص این دو از هم خیلی مشکله به اسکین تگ منگوله های گوشتی هم ...

فک کنم چون شل بود و با یه تیغه باریک وصل شده بود به پوست تشخیص اسکین تگ داد، خیلی دقت نکرد، سریع گفت اسکین تگه، شاید به خاطر تغییرات هورمونی ایجاد شده

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد شما کوتر کردین درد نداشت؟؟ چون کوتر خیلی دردناکه

با آمپول لیدوکایین بی حس کرد، یکم احساس سوزش می کردم، بعد هم با قیچی بریدش، آخه محل اتصالش به پوست به نازکی یه نخ بود

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده
2728
منم لیزر میرم ولی گفتن ما برای بیکنی هر فرد از خودش باید سری داشته باشه،بعدشم منکه ی موقعی یادم میره ...

شما از طریق لیزر و بعد از لیزر تبخال تناسلی گرفتین؟ اگه اره جه مدت بعد از لیزر متوجهش شدین؟ اخه سری جدا داشته که یعنی با وجود سری جدا بازم امکانش هست؟

بله من مرکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کار کردم محقق بودم راجب زیگیل تناسلیم اطلاعاتم زیاده یکی از م ...

عزیزم من مجردم ولی دارم بیکینی رو لیزر میکنم..گ دستگاهش برای هر فرد سری جدا داره اما خب اپراتور گاها به دستگاه دست میزنه بعد به بدن مراجع دست میزنه وسواس گرفتتم که نکنه مثلا به بدن نفر قبلی که زگیل یا تبخال داشته دست زده بعد به دستگاه دست زده و دستگاه الوده شده چون مثلا وقتی میخوان بیکینی رو لیزر کنن عذرمیخوام میگم ولی دستشون به سطح رویی وسط تاحیه تناسلی که حالت مخاطی داره هم برخورد میکنه این خطرناکه؟

2740
نگران نباش خانومی میگم تو هزار نفر شاید۱نفر ویروس پر خطر داشته باشه من پستاتونو همه رو نخوندم ولی ا ...

گارداسیل که خارجیه الانا پیدا میشه؟ تزریق ها با جه فاصله باید انجام بشن؟ برای تزریق ببرم درمانگاه؟

نگران نباش خانومی میگم تو هزار نفر شاید۱نفر ویروس پر خطر داشته باشه من پستاتونو همه رو نخوندم ولی ا ...

عزیزم من دارم کورتون مصرف میکنم برای مشکل هورمونی ( به مدت ۶ ماه دگزامتازون نیم میلی گرم یه شب کامل یه شب نصف) برای  تزریق واکسن مشکل زا هست؟ چون گاها شنیدم اونایی که مصرف کورتون دارن حین مصرف نباید واکسن بزنن

بله من مرکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کار کردم محقق بودم راجب زیگیل تناسلیم اطلاعاتم زیاده یکی از م ...

میشه راجبش توضیح بدین .من یک ضایع گوشی گردالو. کوچیک ک قابل کشیدن یعنی کامل نچسبیده به پوست دقیقا پایین وبیرون واژن در اومده شبیه خال گوشتی ...من آدم مذهبی هستم و متعهد به همسرم .همسرم هم همینطور ..

من امروز رفتم دکتر پوست، از ترس دیشب خوابم نبرد، گفت اسکین تگه، یعنی زائده گوشتی، بعد هم گفت اگه می ...

شما رفتین درست تشخیص داد 

برای منم تک فقط یک ضایعه شبیه خال گوشتی کوچیک و صاف کامل به گوشت نچسبیده