2737
2739
عنوان

زگیل تناسلی یا خال گوشتی؟🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 28967 بازدید | 73 پست
شما اینو مطمئنی؟ اگه اینطور باشه خیالم راحت میشه یعنی تماس پوستی امکانش کمه؟

نمیخوام ناراحتت کنم عزیزم ولی بهتره همسرتم یه آزمایش بدن

اقایون بیشتر مواقع ناقل ویروس هستن درحالی که هیچ علائمی ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو قسمت بیرونی واژن داخل اون پرها خیلی خارش و سوز دارم عذاب اوره من فعلا دارم دارو پماد مصرف میکنم و ...

انشالله زود برطرف بشه چرک اینام داره یا فقط سوزش خارش؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
ببخشید عزیزم تبخال تنتسلی تو کدوم‌قسمته من خواهر شوهرم‌میگ‌دارم‌دخترم‌هست میگم برو‌دکتر گوش‌نمیده م ...

فک کنم این تبخاله، برا من که عین پوست معمولیه ولی برجسته

خواهر شوهرت چطوری گرفته؟

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده
2731
تو از لیزر تبخال گرفتی؟ مطمئنی؟

ن فکر نکنم،من خودم زخم شدید دهانه رحم دارم و همیشع باعث عفونت رحم میشم و در همون حین رابطه هم برقرار میکردم ک امکان داره با تداخل بدن همسرم ک بلاخره بدن هزارتا باکتری داره ک باعث این ویروس شده،حتی رو بدن شوهرمم در اومده دکتر بهش گفته(ارولوژی)ک تبخال نیس جوش عفونیه

فک کنم این تبخاله، برا من که عین پوست معمولیه ولی برجسته خواهر شوهرت چطوری گرفته؟

همون‌دیگ‌ چون این چیزا از رابطس منم شک کردم میگم بیا بریم‌دمتر سنشم‌کمه 20 میگ نه بعد پریود سه‌بار شده دو سه دفعه هم‌اپیلاسیون ارایشگاه رفت نمیدونم والا این‌دختر از‌کجا‌گرفته علایمشو‌گفت گفتم ببینم چیه.میترسم‌باخاش استخر برم‌میگم‌نکنه بگیرم منم😆😆

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2738
ن چرک نداره ولی سوزش و خارش دارم و لابیا ملتهبه 

اهان متوجه شدم‌انشالله زود خوب بشی❤

نمیخوام ناراحتت کنم عزیزم ولی بهتره همسرتم یه آزمایش بدن  اقایون بیشتر مواقع ناقل ویروس هستن د ...

نه من اگه بفهمم تنها راه انتقالش تماس جنسیه خیلی خوشحال میشم چون مطمئن میشم که شاید این یه عارضه پوستی باشه نه زگیل

اینو شما مطمئنی که امکان انتقالش از راه های دیگه تقریبا صفره؟

ضمنا من ۵ ماه پیش یه آزمایش پاپ اسمیر دادم ولی ویروس اچ پی وی نداشتم ولی این خال روی بیکینیم بود

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده
همون‌دیگ‌ چون این چیزا از رابطس منم شک کردم میگم بیا بریم‌دمتر سنشم‌کمه 20 میگ نه بعد پریود سه‌بار ش ...

صد درصد میگیری،

حالا خودش  یا رابطه با فرد یا شریک الوده داشته(اگه گناهشو نشورم)

یا تو استخر اب الوده ب این ویروس بوده

در غیر این صورت این ویروسو نمیگیری،

ولی باید درمان بشه چون ب هرحال خطرناکه

نه من اگه بفهمم تنها راه انتقالش تماس جنسیه خیلی خوشحال میشم چون مطمئن میشم که شاید این یه عارضه پوس ...

نه عزیزم خوشحال نباش راه جنسی که بدتره کلا فعالیت جنسی این ویروسو فعالتر میکنه 

در ضمن این ویروس با پاپ اسمیر که معلوم نمیشه باید آزمایشhpv بدی که کاملا تخصصیه و ازمایشگاهای خیلی مجهز و تخصصی میگیرن هزینشم ۳۰۰ به بالاس نوع ویروسم برات مشخص میکنن که پر خطره یا کم خطر چون نوع مثلا۱۶ عامل سرطان دهانه رحمه 

ولی خداروشکر از هر ۱۰۰۰نفر شاید ۱نفر نوع پر خطرشو داشته 

اول برو دکتر زنان که معاینه کنه ببین اصلا زیگیله بعد دکتر برات آزمایش مینویسه بعدشم یا کرایو(فریز) یا کوتر(سوزاندن با برق) یا محلول پودوفیلین و یا لیزر میکنه ممکنه معاینه سرویکسم بشی ببینی داخل رحم نداری

اول اینکه ان شاالله که مشکلی نداری و فقط عارضه ناجیز پوستیه بعدش اگه خدایی نکرده داشتی از من میشنوی فریز کن چون درد نداره احتمال برگشتشم خیلییی کمه 

شوهرتم ببر پیش ارولوژیست معاینه تخصصی میکنن یه جور اسیدم هست واسه افراد مشکوک استفاده میکنن که اگه زیگیل زیر پوستی داشتن قابل مشاهده میشه

صد درصد میگیری، حالا خودش  یا رابطه با فرد یا شریک الوده داشته(اگه گناهشو نشورم) یا تو ا ...

اااا یعنی استخر برم‌میگیرم ازشش؟ وایی چند وقته هی میگن بریم با دختر خاله های شوهرم هی پیش نمیاد از ی طرف میپیچونم میترسم‌بهش بربخوره بگم

2706