1464
1459

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

از این استواری ها هم متفرم 

رابطه منو عشقم مثل چای شکر میمونه هر چی بهم بزنی بیشتر قاطی میشم 

یا اهای حسود دیگه نمیخوام کور بشی از خدا میخوام ۲تا چشم اضافه بهت بده

شده از درد بخندی  که نبارت چشمت؟؟؟؟؟من در این خنده پر غصه مهارت دارم!!!!!!💔
1436
میذارن؟😐

من اینستا ندارم ولی داداشم یبار نشونم داد تو گوشیش

پسره تو دشوری لایو گذاشته بود حالم بهم خورد😑😑

گاهـی هیچـکس را نداشتـه باشـی بهتـر است..باورکن بعضی ها تنهـا ترت میکننـد....
8
منم برام سواله؟ استوری گزاشتن مگه خزه😕

من اینستا ندارم ولی بعضی فقط مونده پریود شدن شون رو استوری کنن

کاربر قدیمی م رمزم رو فراموش کردم دوباره عضو شدم.آلزایمرم خودتون دارید😁😁😁
این که میگن به زندگی ام و ان یکاد وصل میکنم شاید در حوالی دلخوشی هایم کسی دیده اش تنگ باشد

😮 یعنی چی؟!شعر حافظ راحت تره معنی کردنش

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤

کلیپس دهه هشتاد و اون مانتو های کوتاهی که میپوشیدن😂😂

من دختر کوردم   تندخو هستم، اما سخت هم هستم تاب سختی را گرچه دارم، اما صبر و حوصله زیاد هم ندارم...گرگ میشوم برای ناحق...آنچنان فریادی برخواهم آورد که آشام و انسان و آبها و زمین بلرزدبلرزد تا بخندم!مغرورم .غروری پر از صداقت و پاکی غروری جاری از عشق ..خرامان خرامان محکم و استوار پی آزادی ...برای گرفتن آزادی .من دخترم دختر کورددختر عشق دختر کوه دختر کوردستان...بژی کورد و نیشتمانم کوردستان.Mirin To turk😈😈bezhi kurdestan,kurd✌👊
1418

عکس با سرم و امپول دارو وکوفت و...

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_"من بهت صدمه زدم ؟"                                   _"اینقدر زیاد که عاشقت شدم ......صدمه ات خیلی عاشقانه بود "                                                    💛💛                                                                                        _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی 😐                         _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           "یاداور فراز و فرود های من "
1437