2737
2734
چراااا اگر امثال شماها تن به ازدواج بدن این همه دختر مجرد سن بالا شکایت از بی خواستگار بودن نمیکنن ش ...

خب عرضه ندارن عزیزم 😐😐لدفا به کسی برنخوره ها منظورم کلی بود ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
😐نگفتیااااا از کجا فهمیدی؟؟منو میشناسی؟😐داری میترسونیم😐😐😐😂😂😂😂

کف بینم ...

کف دستت ببینوم☺

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو اینو از کجا فهمیدی ؟؟؟؟ دم خونمونم میای؟؟ عجب آدمی هستی 

😂😂😂عجباااااا 

شوهرجانت خوبه؟؟

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2742
کف بینم ... کف دستت ببینوم☺

خدایی ترسوندیم😂😂😂فک کردم ک آشنایی 

اخه عکس خونه و عکس عروسیمو چندتایی هم عکس خودمو گذاشتم قبلا گفتم شاید دیدی شناختی میخوای اذیتم کنی 😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
ای بابا ممنون که تعریف کردی

😁

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2740
ممنون مرسی میپرسی ❤ بعدشم شوهر جان چیه ازین ب بعد میگیم شوشو مث نی نی سایتیا اوکی هانی؟     ...

😷😷😷اوق چندشه چندششششششششش 

به شوهرم گفتم نی نی سایتیا میگن شوشو میگه این اسکل بازیا چیه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

قبول دارم اگر ماها ازدواج کنیم .دخترها کمتر گلایه میکنن ملاکها عوض شده

خودم یه پسر عمو دارم 40سالشه پدرش همه چی براش فراهم کرد کل زندگیش فقط گشت وگذار و سفرای خارجی با دوستاش شد الانم میگه دیگه حس زن گرفتن ندارم مگه میشه مگه داریم ؟!!!این چه وضعیه خوشی زده زیر دلش😕

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
😷😷😷اوق چندشه چندششششششششش  به شوهرم گفتم نی نی سایتیا میگن شوشو میگه این اسکل بازیا چیه😂😂 ...

من اینو ب شوهرم بگم گوشیمو میگیره ب همین راستای شلوارم قسم. چ خبر چیکار میکنی کجا میری کجا میای مهمونی هویج پارتیتون چطور بود عزیزم خوش گذشت؟

همه دنیام دخترم❤️
ممنون مرسی میپرسی ❤ بعدشم شوهر جان چیه ازین ب بعد میگیم شوشو مث نی نی سایتیا اوکی هانی؟     ...

بخدا نی نی سایتیا نمیگن اون خانمای قری بودن نه ما😅😅😅

2706