2733
2739

دختر خاله من ۳۷ سالشه خوشگل خوش هیکل خودش باشگاه والیبال داره و مربیه ماشین خونه همه چی داره از خودش ولی با مادرشینا زندگی میکنه از ۱۵ سالکی خاستگار داشت فرااااووون ولی اصلاااااا دوس نداشت ازدواج کنه و هنوزم دوس نداره جالب اینه ک هنوزم کلی خاستگار داره 

میگه مجردیو عشقه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ن اینجوری نمیشه باید با ی شماره دیگ بیام نی نی سایت 

😂😂😂😂بازم پیدات میکنم😈😈😈

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
الاغ بودم الااااااااااااغ

عزیزم میتونم بپرسم شما که دوتا تجربه انتخاب داشتین چی شد که انتخاب سومتون هم خوب نشد ؟ از دید خودتون کجای کارو خطا رفتین؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
با اینکه با نظرت موافقم😐😐😐 ولی میشه بگی چرا کسی که جدا شده دیگه نباید ازدواج کنه؟ دلیل خاصی داری ...

اره چون همه مردا ی جورن وقتی ک راحت میشی خریت محضه ک دوباره برگردی ب دوران ازدواج وقتی تجربه کردی و میدونی هیچ گوهی تیس

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
همه مجردا دوس دارن متاهل شن همه متاهل هام دوس دارن مجرد شن

نه همه من متاهلم و خوشحالم که مجرد نیستم با اینکه مجرد بودم دوران خیلی ازادتری داشتم و دبیر بودم ولی الان بعد از ازدواج و بچم عاشق زندگی و خانه داری شدم.

منم متاهلم.از زندگی متاهلی راضی ام ولی خدایی دلم گاهی واسه مجردی هامم تنگ میشه.چه سکوتی بود از بس سکوت بود خواب بودم همش😅نهار و شام و صبحانه حاضر.لباسها به موقع شسته و مرتب😍اصلا خسته نمیشدم.مهمون میومد گرم بازی و صحبت با مهمونها بودم.تفریح میرفتیم چقدر خوش میگذشت.

الان ولی قدر مادرم و میدونم .چقدر طفلی مادرها سختی میکشن😭😭😭

یک صلوات میفرستی؟
2706