2726

الهی اونایی که مجرد هستن یک همسر خوب گیرشون بیاد🌹🌹😍😍

و اونهایی که متاهل هستن و راضی نیستن از همسرشون.الهی که روابطشون خوب و صمیمی بشه😍😍😍😍اونایی که زندگی گل و بلبلی دارن واسه بقیه دعا کنین🙏🙏🙏

یک صلوات میفرستی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همه مجردا دوس دارن متاهل شن همه متاهل هام دوس دارن مجرد شن

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2728
اینجام میخوای همه بفهمن ترشیدم😒 چرا ولم نمیکنی چرا نمیذاری راحت باشم

همه جا هستم من حواستو جمع کناااا

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
متاهلم شدیدا دارم مجردم میبودم. چون ۱۶ سالگی ازدواج کردم ، مجردی نکردم.اصلا الان که میگم دلم میخواد ...

منم همین الان تو فکر همین موضوع بودم 

میدونی امثال ماها اصلا هیجان زندگی مجردی رو تجربه نکردیم 😳

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
سه بار دوبار عقد کردم و تو عقد جدا شدم الانم ازدواج کردم و کااااملا ناراضی‌ام

وااای چطور تونسی باز ازدواج کنیییییی من همین الانش از همه مردا متنفرم ب نظرم ادم جدا میشه دگ نیااااید ازدواج کنه

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
وااای چطور تونسی باز ازدواج کنیییییی من همین الانش از همه مردا متنفرم ب نظرم ادم جدا میشه دگ نیاااای ...

با اینکه با نظرت موافقم😐😐😐 ولی میشه بگی چرا کسی که جدا شده دیگه نباید ازدواج کنه؟ دلیل خاصی داری براش؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706