2703
2553

دختر خاله من ۳۷ سالشه خوشگل خوش هیکل خودش باشگاه والیبال داره و مربیه ماشین خونه همه چی داره از خودش ولی با مادرشینا زندگی میکنه از ۱۵ سالکی خاستگار داشت فرااااووون ولی اصلاااااا دوس نداشت ازدواج کنه و هنوزم دوس نداره جالب اینه ک هنوزم کلی خاستگار داره 

میگه مجردیو عشقه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
ن اینجوری نمیشه باید با ی شماره دیگ بیام نی نی سایت 

😂😂😂😂بازم پیدات میکنم😈😈😈

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
الاغ بودم الااااااااااااغ

عزیزم میتونم بپرسم شما که دوتا تجربه انتخاب داشتین چی شد که انتخاب سومتون هم خوب نشد ؟ از دید خودتون کجای کارو خطا رفتین؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2714
با اینکه با نظرت موافقم😐😐😐 ولی میشه بگی چرا کسی که جدا شده دیگه نباید ازدواج کنه؟ دلیل خاصی داری ...

اره چون همه مردا ی جورن وقتی ک راحت میشی خریت محضه ک دوباره برگردی ب دوران ازدواج وقتی تجربه کردی و میدونی هیچ گوهی تیس

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
همه مجردا دوس دارن متاهل شن همه متاهل هام دوس دارن مجرد شن

نه همه من متاهلم و خوشحالم که مجرد نیستم با اینکه مجرد بودم دوران خیلی ازادتری داشتم و دبیر بودم ولی الان بعد از ازدواج و بچم عاشق زندگی و خانه داری شدم.

منم متاهلم.از زندگی متاهلی راضی ام ولی خدایی دلم گاهی واسه مجردی هامم تنگ میشه.چه سکوتی بود از بس سکوت بود خواب بودم همش😅نهار و شام و صبحانه حاضر.لباسها به موقع شسته و مرتب😍اصلا خسته نمیشدم.مهمون میومد گرم بازی و صحبت با مهمونها بودم.تفریح میرفتیم چقدر خوش میگذشت.

الان ولی قدر مادرم و میدونم .چقدر طفلی مادرها سختی میکشن😭😭😭

یک صلوات میفرستی؟
2706