1464
1411
عنوان

ترشحات واژن

287 بازدید | 22 پست

بچها خوبین ؟

دیوونع شدم از عفونت و ترشح و...

چن روزه صبحا ترشحات آبکی دارم شفاف عین آب میریزه بیرون نه رنگ نه بو .کشدار نیست .این چیه ؟عفونته؟بخدا جرات ندارم برم دکتر بسکه دارو خوردم .

ترشحات پنیری مربوط ب عفونت قارچیه یا باکتری؟

معذرت میخام ترشحات سفیدی که رو آلت همسر میاد بیرون 

تورو خدا دعا کنید یه پسر خوشکل وسالم بدنیا بیارم

ترشح پنیری آره قارچه

لطفا دست بردارید از این ژست وفادار بودن! از این ژست پای کسی ماندن آن هم به هر قیمتی! باور کنید بین چند میلیارد انسانی که روی این کره ی خاکی هستند حتی یک نفر برای این خودآزاری به ظاهر وفادارانه ی شما، تره هم خورد نمی کند. دست و بال احساس تان را برای انتخاب یک زندگی شاد باز بگذارید. با فرو رفتن در لاکتان و خودخوری کردن هیچوقت چیزی درست نشده و نمی شود. این موضوع را خودتان بهتر از هرکسی می دانید، پس دست از گول زدن خود بردارید. واقعیت تلخی که در زندگی فهمیدم این است که وفادار بودن برای کسی که دیگر متعلق به شما نیست، به درد هیچکس نمی خورد و بدتر از آن شما را در گردابی فرو خواهد برد که راه بازگشت از آن نیز سخت خواهد بود. پس از این پوسته ی خودآزاری و خودقربانی پنداری دربیایید، با شادی زندگی کنید و منتظر اتفاقات خوب آینده باشید.
قارچه برو‌دکتر منم پدرم دراومده از اول ازدواج همه س ترشح دل درد نمیدونم چکار کنم

منم بعد عروسی اینجور شدم .دیگه بدم میاد برم دکتر از معاینه متنفرررم

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
ترشحات سفیدی که رو الت همسر میاد بیرون🤣 ارضا شدی دیگه

نه .منظورم ترشحاتی که از آلت میاد نیست .وقتی آلتو میکشه بیرون روی اون سفیده .ترشحات سفید اونو میکم

پنیری قارچه 

دومن اینکه اگه زمان تخمک گذاریته چند روزی این ترشحاتی که میگی هست و خودش تموم میشه 

ولی اگه عفونت باشه قرص نخور ،عنبر نسا اصل بگیر دودش کن بشین رو توتش چوری که دود وارد واژن شه کلا عفونت و قارچ و ریشه کن میکنه

8
اوق.خب معلومه قارچه😓ببخشید اون تیکه اخره حرفتو که تصور کردم از دنیا سیر شدم.همسرت چندشش نمیشه؟

😐😐😐😐 هی میگه اینا چیه منم دست به سرش میکنم😭

1476
منم اينطورم همراه با خارش اما رنگ سفيد داره سمت چپ دلم هم بعضي وقت ها درد ميگيره ميشه راهنمايي كنيد

منم امدم راهنمایی دوستان بشنوم

1450