2733
2734
عنوان

کی اینجا مثل منه؟؟؟ 😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 127 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمال گرا به این‌نمیگن 

کمال گرا به من‌میگن که همه خونواده ام از دستم تو عذابن😭

تو اعتماد به نفست پایینه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2728
خب اونطوری صورت مسئله رو پاک میکنم  میخام به ترسم غلبه کنم فقط اینستا نیس که بقیه زندگیم چی&nb ...

من خودم بخاطر کمال گراییم پیش روانپزشک رفتم بهم گفت اروم اروم انجام بده 

ب کسی میگن کمال گرا ک مثلا میخاد خونشو مرتب کنع باید کلللل خونه رو برق بندازه و حتی ی نقطش کثیف نباشه و این کارو توی مدت زمان کم انجام بده مثلا اگ خسته باشه نتونه همشو تمیز کنه دیگ ول میکنه میزارع واسه بعد ! بهت پیشنهاد میکنم اگ خیلی مشکلت حاده پیش روانپزشک برو

کمال گرا به این‌نمیگن  کمال گرا به من‌میگن که همه خونواده ام از دستم تو عذابن😭 تو اعتماد به ...

چرا دیگه خوبه همه چیو میخام تو همه چی اینجوریم تو خرید کردن میخام بهترین چیزو بخرم اما اخرش بدترینو میخرم انقد که زیرو رو میکنم بازارو 

شما چطوری هستین؟

کاربری دست دونفر
2738

اخرش میفهمی معمولی بودن خیلی خاص تره..خیلی راحت تری منم کمتل گرام ولی دوس ندارم خودمو اذیت کنم زیاد سخت نمیگیرم 

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
من خودم بخاطر کمال گراییم پیش روانپزشک رفتم بهم گفت اروم اروم انجام بده  ب کسی میگن کمال گرا ک ...

درسته خوشبختانه من تو اینجور مسائل ندارم ینی رو تمیزی شدید جساس نیستم بیشتر خریدو و رفتار اینا روانپزشک مجازی خوب میشناسی؟

کاربری دست دونفر
اخرش میفهمی معمولی بودن خیلی خاص تره..خیلی راحت تری منم کمتل گرام ولی دوس ندارم خودمو اذیت کنم زیاد ...

درسته خوشا به حال اونایی که معمولین 

چیکار میکنی که اذیت نمیشی؟

کاربری دست دونفر
چرا دیگه خوبه همه چیو میخام تو همه چی اینجوریم تو خرید کردن میخام بهترین چیزو بخرم اما اخرش بدترینو ...

خب اینو تقریبا اکثر آدما دارن 

ببین من ضعف های خودم و خونوادمو بیشتر از اون چیزی که هست بولد میکنم 

مثلا بچم نباید تو مدرسه هییییچ ایرادی داشته باشه یعنی بهتر از هرکی تو هرچی. همین طرز تفکرم باعث شده اعتماد به نفسش بیاد پایین چون ازش ایراد میگیرم 

یا مثلا وقتی دارم حرف میزنم باید به نظر بهترین سخنور باشم . یا مثلا توی فامیل از بقیه بهتر باشم چون اونا از نظرم ضعف دارن . 

چند تا مشاور رفتم همشون گفتن کمال گرایی 😞😞😞😞

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706