2703
2553
عنوان

کی اینجا مثل منه؟؟؟ 😑😑😑

1082 بازدید | 127 پست

مثلا بخوام یه عکس اینستا یا پروفم بزارم بررسی میکنم عیبی ایرادی نداشته ینی خیلی قشنگ باشه😐 ببینید ینی خیلی وسواسیم کلا تو همه چی تو اینم دیگه شورشو دراوردم اما میبینم بعضی یه عکسایی از خودشون گذاشتن بدون ارایش اینا  یا دابسمش یا لایو میگم خوش بحالشون چه اعتماد به نفسی دارن وسواسیم نیستن  میخام یه عکس بزارم خیلی اذیت میشم از طرفی ام میخام به این وسواسی بودنم غلبه کنم😞 واسه همین میزارم 

به شدت کمال گرام چیکار کنم به نظرتون  

کاربری دست دونفر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
تو عادی عزیزم اونا دیوونن.. منم مثله توام😉

نه بابا منم میخام مثل اونا باشم انقدا عکسامو فتوشاپ میکنم خسته میشم میخام هر بار اینجاعکسامو بزارم نظر بخوام از بچه ها که خوبن یا بد 

کاربری دست دونفر
منم خیلی ریلکسم ولی خواهرم اخلاقش مثل تویه همش زنگ میزنه به من گیر میده میگه این چیه گذاشتی

وای پس عینه من چون منم همش  با خودم میگم وای فلانی مثلا چی بوده گذاشته خوشبحالش انقد اعتماد به نفس داره 

کاربری دست دونفر
وای من بخام تو گروه پیام بزارم صدبار چک میکنم خیلی وقتها هم سعی میکنم اصلا نظر ندم 

👌👌👌دقیقا من حتی تو نی نی سایتم یه نظر گذاشتن کلی وقتمو میگیره هی پاک میکنم مینویسم

کاربری دست دونفر
2706